N2940 işlemcili sisteme macOS kurulur mu?

Sianca

Centipat
Daha fazla  
Bugün karşıma Technopat'ın macOS Sierra kurduğu video geldi. Meraklandım ve bilgisayarıma şu an macOS Sierra kurmak istiyorum. Nasıl atılacağını ve yazılım bilgim var.
Sistem:
2 GB DDR3 1333MHz RAM
Intel Celeron N2940
X553MA Anakart
Intel HD Graphics
Windows 7 32 Bit

Amacınız sadece test ortamı ise VMware Workstation 14 Pro gibi bir yazılım ile mobil desktop her türlü işletim sistemini BIOS vb. kurup test edebilirsiniz. Hatta aralarında sanal networklar kurabileceğiniz profesyonel bir yazılımdır. Ama "yok ben kullanacağım" diyorsanız sitede Recep Bey güzel bir makale hazırlamış. Buradan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amacınız sadece test ortamı ise VMware Workstation 14 Pro gibi bir yazılım ile mobil desktop her türlü işletim sistemini BIOS vb. kurup test edebilirsiniz. Hatta aralarında sanal networklar kurabileceğiniz profesyonel bir yazılımdır. Ama "yok ben kullanacağım" diyorsanız sitede Recep Bey güzel bir makale hazırlamış. Buradan ulaşabilirsiniz.
Anakartım NTFS olduğundan macOS kuramadım. Anakartım fat32 olmak zorundamı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı