N3060 laptop için işletim sistemi önerisi

aspdokwoak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir laptop kullanıyorum laptop oyun kaldırmıyor nadir kasmayan oyunlar var. Az bir oyun ve kasmayan bir işletim sistemi istiyorum Windows mu? Yoksa Android mi olsun kafam karıştı Android indirisem hangi Android işletimini kullanmalıyım veya Windows 8.1 ya da 10 mu ben HDD kullanıyorum hattta sistemim.

4 GB RAM.
İntal grafik kartı 400 (4000 değil 400. sözde 128 MB yazıyor yani içinde ekran kartı yok)
Intel Celeron n3060.
500 HDD.
Hangi işletim sistemi kullanayım? Android mi? Yoksa Windows mu? Eğer Android ise hangi işletim sistemini indireyim.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdıklarından hiçbirşey anlamadım. Hem noktalama işaretlerine hem de yazma şekline dikkat edersen daha anlaşılır olur.
Anladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım; N3060 performans bakımından kötü bir işlemci. Android kuramazsın. win 8.1 dha performanslı olur diye düşünüyorum.

Yazdıklarından hiçbirşey anlamadım. Hem noktalama işaretlerine hem de yazma şekline dikkat edersen daha anlaşılır olur.
Anladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım; N3060 performans bakımından kötü bir işlemci. Android kuramazsın. win 8.1 dha performanslı olur diye düşünüyorum.
ilk olarak kusura bakma. teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı