N3350 sistem "Sabotaj" oyununu kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Peki PUBG Lite'da en yüksek grafiklerde 40 FPS alıyorum düşürünce 70 FPS oyun hiç kasmıyor nasıl oluyor sabotaj ile aynı PUBG Lite sistem gereksinimleri
Grafik düşünce fps artar, çözünürlük düşüncede, fps ne kadar yüksekse o kadar iyidir sen 40 alırsın ama ara sıra düşer kadar hissiyatı verir ama sen gider 70 fps alırsın düşsede daha az hissedersin, Csgo yükle oynarsın.

Grafik düşünce fps artar, çözünürlük düşüncede, fps ne kadar yüksekse o kadar iyidir sen 40 alırsın ama ara sıra düşer kadar hissiyatı verir ama sen gider 70 fps alırsın düşsede daha az hissedersin, Csgo yükle oynarsın.

Ya benim csgoyu da kaldırıyor csgo ücretsiz olunca denedim ama sabotajı reklamdan gordum o yüzden sordum kaldırır büyük ihtimalle ben nasıl oluyor bilmiyorum ama normalde sistemin kaldıramadığı oyunlarda ben 50 fps rahat alıyorum her zaman sürücüyü güncel tutmaya çalışıyorum ondan galiba çok tesekkurler
Sistem gereksinimi 4 gb ram olan her oyun raht oynaniyor

Son düzenleme:
Ya benim csgoyu da kaldırıyor csgo ücretsiz olunca denedim ama sabotajı reklamdan gordum o yüzden sordum kaldırır büyük ihtimalle ben nasıl oluyor bilmiyorum ama normalde sistemin kaldıramadığı oyunlarda ben 50 fps rahat alıyorum her zaman sürücüyü güncel tutmaya çalışıyorum ondan galiba çok tesekkurler
Sistem gereksinimi 4 gb ram olan her oyun raht oynaniyor
İntel HD graphics 500 iyi değil ama csgo, valorant,pubg lite için baya yeterli işlemcin 4 çekirdek 4 GB Ram isteyen oyunlar için yeterli.

Sabotaj'ın performans konusunda sıkıntılı olduğunu duymuştum.
Ayrıca Steam Topluluğu'nda gördüğüm kadarıyla oyun P2W:
1611854299884.png

Sabotaj'ın sistem gereksnimleri:
1611854447089.png

Bu da CSGO'nun sistem gereksnimleri:
1611854508955.png

Ve 64 bit işletim sistemi istiyor sabotaj.
Siz karar verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı