N4000 sistemde Windows 11 geçilir mi?

Lychnica0

Hectopat
4 GB RAM.
Intel Celeron N4000 CPU 1.10GHz.
Intel UHD Graphics 600.

Önceden geçmiştim fakat format attıktan sonra bir daha geçmedim şu anda geçilir mi oyunlarda vb. FSP düşüşü olur mu bu arada Play Store gelmiş duyduğuma göre Clash Royale vb. oynanır mı?

4 GB RAM.
Intel UHD Graphics 600.

Önceden geçmiştim fakat format attıktan sonra bir daha geçmedim şu anda geçilir mi oyunlarda vb. FSP düşüşü olur mu bu arada Play Store gelmiş duyduğuma göre Clash Royale vb. oynanır mı?
Windows 11'i sadece sizin sisteminizde değil hiç bir sistemde önermiyorum. Bence en az 1 yıl daha geçmemelisiniz.

Windows 11'i sadece sizin sisteminizde değil hiçbir sistemde önermiyorum. Bence en az 1 yıl daha geçmemelisiniz.

Peki hocam hep 2H22 güncellemesi dediler o da olması artık diğer güncellemelere :D.

Geçmeyin. Windows 10 kullanıyorsunuz sanırım, Windows 8.1'e geçmek daha iyi olabilir.
Hocam geçtim 2 kere fakat internet driverlarını kurmadı ve telefonla atmaya çalıştım telefon bağlanmadı ethernet girişi olmadığı için bilgisayarcıya gittim.

Peki hocam hep 2H22 güncellemesi dediler o da olması artık diğer güncellemelere :D.

Hocam geçtim 2 kere fakat internet driverlarını kurmadı ve telefonla atmaya çalıştım telefon bağlanmadı Ethernet girişi olmadığı için bilgisayarcıya gittim.

Microsoft her güncellemede daha da batırıyor Windows 11'i.

4 GB RAM.
Intel UHD Graphics 600.

Biraz Windows 11 ile ilgili konulara baktım çoğunlukla herkes 2025 yılında geçilmesinden bahsediyor, ben öyle yapacağım siz de öyle yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı