N4020 laptop için Windows sürümü önerisi

Windows 2016 LTSB. Windows 10'un tertemiz, gereksiz uygulama bulundurmayan, bilgisayarı yormayan hali. Yese yese 800 MB-1 GB RAM yiyor. 10 yıllık laptoplara bire bir. Sadece 10 GB yer kaplıyor.

O versiyonun desteği geçen yıl bitti. Daha yeni sürümlere bakabilir.

O versiyonun desteği geçen yıl bitti. Daha yeni sürümlere bakabilir.
1668861367955.png

Destek bitse de en güzeli bu. Dell laptop hiçbir şekilde ısınmıyor. Böyle bir güzellik. Ki o laptop aldığım günden beri delice ısınırdı.

Eki Görüntüle 1577961

Destek bitse de en güzeli bu. Dell laptop hiçbir şekilde ısınmıyor. Böyle bir güzellik. Ki o laptop aldığım günden beri delice ısınırdı.

Konu sahibi Windows'u etkinleştirmeyi düşünmüyorsa güzel bir seçim olacaktır o sistem için.

o zaman windows 10 home single language öneririm.
Boşuna yük olur. Gereksiz uygulama dolar.

Laptop 2020 model. 8.1 sürücü desteği yok. Etkinleştirme düşünüyorum. OEM key alacağım.
Benim önerdiğim sürümü etkinleştirmezsen sadece sağ altta yazı çıkıyor o kadar. Başka hiçbir şekilde rahatsız etmiyor. Muhtemelen sürücüler de düzgün kurulacaktır. Benim laptop da sürücülerin Windows 10 desteği yok diyor ama tıkır tıkır çalışıyor. O sistemi gereksiz Win 10 güncellemeleri ile boş yere şişirmenizi önermiyorum. Zorunlu Net Framework gibi güncellemeleri yükleyip gerisini yüklemeyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı