N535s Netac SSD yüksek disk kullanımı

Sa As 1234

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar N535s Netac SSD'ye sahibim. Alalı 8 ay oldu.Okuma/yazma değerleri 339/330.Bir şey indirirken, bir şeyi ilk açtığımda ve benzeri durumlarda disk 100 oluyor ve bu PC'nin yavaşlamasına sebep oluyor. Bir şey açmaktan kastım Opera bile dahil buna. Vaadi 560/520 MB iken 339/330 yazması ve bu disk kullanım artışı normal değil gibi geldi. GameGaraj'dan aldım. Durumu anlatsam değişirler mi yoksa sadece tamir falan mı ederler? Ayrıca benim Windows lisansım 30 TL'ye internetten 2. el alındı. Eğer yeni SSD yollarlarsa bu lisansı taşımamın yolu var mı yoksa yenisini mi almak zorundayım. Bu düşük okuma yazma hızı ve fazla disk kullanımı normal mi? Değilse konu hakkında neler yapmalıyım. Ha bir de lütfen Windows Search kapa falan tarzı tavsiyeler vermeyin. Ben bilgisayarımı her özellik açıkken kasmadan kullanmak istiyorum. Amacım paramın karşılığını tam almak kenardan köşeden kısıp bilgisayarın özelliklerinden feragat edip durumu telafi etmek değil. Çok uzun yazmışım ama bu durumdan çok muzdaribim tavsiye ve yardımlarınızı bekliyorum.

1629314663052.png

1629314694736.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantiye gönderebilirsiniz. OEM Lisans ise anakarta işlenir. Yeni SSD gelirse de aktif olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı