Nabız takibini yapabilen ve uygulaması kullanışlı saat tavsiyesi

ramizdayim

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Malum yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte spor antrenmanlarına başladım. Koşu bandında koşarken telefonu önüme koyup anlık nabız takibini yapmak istiyorum. bununla ilgili mobil uygulaması kullanışlı olan, istatislikleri en iyi ve doğru veren bir giyilebilir cihaz satın almak istiyorum.

Hangi cihazı önerirsiniz?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar;

Malum yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte spor antrenmanlarına başladım. Koşu bandında koşarken telefonu önüme koyup anlık nabız takibini yapmak istiyorum. bununla ilgili mobil uygulaması kullanışlı olan, istatislikleri en iyi ve doğru veren bir giyilebilir cihaz satın almak istiyorum.

Ben Xiaomi smard band 8 aldım memnunum 150'den fazla spor modu var. Hem de 1000TL. AMOLED ve 600 nit parlaklık var. Always on Display de var.

Hocam eğer fiyatta bir sorun bulmuyorsanız Huawei akıllı saatleri (kullanıyorum ve çoğu bilgisi doğruya oldukça yakın) var. veya ucuz olsun derseniz Mi Band'ler var size kalmış.

Merhaba arkadaşlar;

Hocam bütçeni biz mi tahmin edeceğiz. Eğer öyleyse Apple Watch series 9 alın.

18499 TL cik.

Kusuruma bakmayın bütçemi yazmayı unutmuşum. Bütçem maksimum 3000TL.

İstediğim şey koşu bandında çalışırken telefonu önüme koyayım ve nabız verisini telefon ekranından anlık göreyim. Mobil uygulaması buna uygun bir cihaz arıyorum. Çünkü koştuğum esnada doğal olarak koluma bakmak dengemi kaybettiriyor. Koşu bandının kendisinin veri ölçmesi içinde barları tutmak gerekiyor. Ve koşu bandları düzgün nabız verisi vermiyor.

Çinli markalardanda olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı