Nagas 750W 80+ PSU Orjinal Olup Olmadığını Anlama

*_Captain_*

Hectopat
Daha fazla  
Dün PSU sipariş ettim fakat nagas markasının bazıları orjinal değilmiş. Ben de kontrol ettim ve şüphelendim. Kutudaki fotoğrafın fan bölümüne dikkat ederseniz fanı kırmızı renk ve ortasında nagas etiketi var. Benim kutudan çıkan PSU'da ise fan siyah ve nagas etiketi yok. Kutu fotolardaki şekilde. Sizin fikriniz nedir? Güvenmeli miyim ? İçinden garanti belgesi vs. çıkmadı. Kablo uçları kutudaki gibi renkli değil.

IMG_0983-min.JPG
IMG_0984-min.JPG
IMG_0985-min.JPG
IMG_0986-min.JPG
IMG_0987-min.JPG
IMG_0988-min.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ne kadar Eksen'in sahte PSU satacağını düşünmesem de o mürekkep hatalı etiket hiç hoşuma gitmedi. Cihazın içini açman mümkün mü garantinin gitmesi pahasına?

Ya da sen bu fotolarla Aopen'a bir mail at istersen, bakalım ne diyecekler:

AOPEN : Contact

Her ne kadar Eksen'in sahte PSU satacağını düşünmesem de o mürekkep hatalı etiket hiç hoşuma gitmedi. Cihazın içini açman mümkün mü garantinin gitmesi pahasına?

Ya da sen bu fotolarla Aopen'a bir mail at istersen, bakalım ne diyecekler:

AOPEN : Contact

Riski göze aldım ve PSU'nun içini açtım buyrun iç organlar ne derece sağlıklı ?

IMG_0989-min.JPG
IMG_0990-min.JPG
IMG_0991-min.JPG
IMG_0992-min.JPG
IMG_0993-min.JPG

@Recep Baltaş sistemi kurdum çalıştırdım bir sorun yok şuanlık normal gibi ama içimde bir kuşku var PSU'nun içini açtım görünürde bir sorun var mı ? Kaliteli mi ? Değiştirmek gerekir mi ?

Güncel...

Bilgisayarı açtım bir sorun yok gibi ama orjinal mi değil mi kafama takılıyor.

Ürünün içini açmanıza ne gerek vardı ; haklı "olabileceğiniz" yerde haksız duruma düştünüz.
Sıkıntı yok ya taktım kullanıyorum cevap yazmadı kimse benimde kafam attı taktım çok şükür hiç bir sıkıntısı yok sadece orjinal mi değil mi çözemedik.

Aradım eksen bilgisayarı sıkıntı yok dediler ürünün arkasında durdular yani orjinalmiş bir sıkıntı yok kutudakiyle aynı olmayabiliyor dediler.

Neyse sonuçta "asayiş berkemal" durumuna erişmişsiniz ; geçmiş olsun diyelim. Uzun yıllar kullanmanız dileğiyle.

Bence sıkıntisi yok ama benim bildiğim
Aopenin nagas psu modeli fazla bilinmediği
İçin herkes merdiven altı psuya nagas etiketi basıyor nagası millet ayrı marka sanıp alıyorlar sonra kutudan zalatalık:)
Çıkıyor ama aopenin psularini fsp üretiyor galiba zaten orijinal olanları kalitelidir
Bence senin psu orijinal bazen etiket hataları olabiliyor ben 10 sene falan önce bir boost marka bir kasa almıştım yanında gelen psuda boost yazısının b harfi silikti biraz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı