Nakil aldırma

Ali İmran1

Decapat
Yer
andromedaya geldiğinde düz git samanyolunda dur
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler dilerim ben lisede hazırlık okumuştum ve şu an nakil aldırmak istiyorum ama aldırmak istediğim lisede yeni hazırlık sınıfı açılmış ve 9.sınıf yok. Ben de şu an 9'um ve 10 olduğumda ise 10.sınıf olmayacak. Sizce ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçeneklerimi değerlendirdim ve bu okulun benim için en iyisi olduğunu düşünüyorum.
9. sınıf yoksa hazırlıktan başlatacaklardır. 9. sınıfı okumak mecburiyetindesin.

@Ali İmran1, yapacak bir şey yok gibi gözüküyor. En basitinden şöyle örnek verebilirim, 10. sınıfta meslek lisesinden anadolu lisesine geçtim diyelim. Anadolu lisesinin 9. sınıfta zorunlu olan derslerinin sorumluluk sınavına giriyorsun. Dolayısıyla hazırlık okutacaklarını düşünüyorum.

@Ali İmran1, yapacak bir şey yok gibi gözüküyor. En basitinden şöyle örnek verebilirim, 10. sınıfta meslek lisesinden Anadolu lisesine geçtim diyelim. Anadolu lisesinin 9. sınıfta zorunlu olan derslerinin sorumluluk sınavına giriyorsun. Dolayısıyla hazırlık okutacaklarını düşünüyorum.

Sınavlarda sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum ama 9.sınıf yok okulda yeni açıldı çünkü hazırlık sınıfı.

Geri
Yukarı