Nakil başvurusu reddedilirse eskisinden devam edilir mi?

CPlaren0

Femtopat
Daha fazla  
Bu sene 9.sınıfa yeni geçtim. Anadolu lisesi geldi ama istemediğim bir liseydi başka bir Anadolu lisesine nakil denedim. e-Devlet üzerinden şimdi nakil başvurum büyük ihtimalle reddedilecek. Reddedilirse ben şu anki kaydım olan okulda devam edebilirim değil mi? Duruma göre belki nakil isteğini silebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene 9.sınıfa yeni geçtim. Anadolu lisesi geldi ama istemediğim bir liseydi başka bir Anadolu lisesine nakil denedim. e-Devlet üzerinden şimdi nakil başvurum büyük ihtimalle reddedilecek. Reddedilirse ben şu anki kaydım olan okulda devam edebilirim değil mi? Duruma göre belki nakil isteğini silebilirim.
tabikide edersin

Devam edebilirsin okulu çok istiyorsan her hafta ver nakil.

Tabii ki de edersin.

Tamam cevabınız için teşekkürler.

Devam edebilirsin okulu çok istiyorsan her hafta ver nakil.

Teşekkürler.

Eğer ki gideceği lise sınavlıysa maalesef hiçbir türlü gidemez hocam.

Demek istediğinizi kavrayamadım ama şu an öğrencisi olduğum okul OBP puanı ile alım yapmakta nakil denediğim okul da OBP puanı ile alım yapmaktadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı