Nakil başvurusu yaparken LGS puanı önemli mi?

Leady

Centipat
Daha fazla  
Başka bölüme geçmek için konu açmıştım ve kontenjanlara bakarken başka bir okulda kontenjan olduğunu fark ettim. e-Devlet üzerinden nakil denedim ama puan farkı olduğu için olmadı. Bir arkadaşımın tanıdığı ise aynı okula yine puan farkıyla girmiş. Ne yapabilirim?

Başka bölüme geçmek için konu açmıştım ve kontenjanlara bakarken başka bir okulda kontenjan olduğunu fark ettim. e-Devlet üzerinden nakil denedim ama puan farkı olduğu için olmadı. Bir arkadaşımın tanıdığı ise aynı okula yine puan farkıyla girmiş. Ne yapabilirim?

Senin puanın okulun alım puanından düşükse giremezsin maalesef.

Hocam orası kapandı mı bilmiyorum ama e-okulda emsal puanlar vardı sınıf sınıf. Onlara uyuyor ise büyük ihtimal girersiniz. Ama arada puan farkı çok ise yapılacak bir şey yok.

MEB - e-Okul Uygulamaları bu site hocam buradan emsal puanlara ve kontenjanlara bakın.

Hocam orası kapandı mı bilmiyorum ama e-Okul'da emsal puanlar vardı sınıf sınıf. Onlara uyuyor ise büyük ihtimal girersiniz. Ama arada puan farkı çok ise yapılacak bir şey yok.

MEB - e-Okul Uygulamaları bu site hocam buradan emsal puanlara ve kontenjanlara bakın.

Hala duruyor hocam ama uymuyor maalesef.

10 kişilik kontenjan olup hala puanlara bakmaları saçma.

Hala duruyor hocam ama uymuyor maalesef.

10 kişilik kontenjan olup hala puanlara bakmaları saçma.

Hocam okullar zaten belli puanlar ile alıyorlar. İstediğiniz okul 100 puan ile alıyor ise siz 50 puan aldıysanız tabii ki almayacak.

Geri
Yukarı