Nakil sırasında sınavlar nasıl işleyecek?

AL1..

Hectopat
Makaleler
1
Bu cuma nakilim onaylanıyor büyük ihtimal.

Sınav haftasındayız ve şimdiki okulumda girdiğim sınavlara tekrardan mı gireceğim?
Yoksa notlarımı bir şekilde iletişim kurarak geçirirler mi? (farklı şehirde okullar.)

Sınav haftasındayız ve şimdiki okulumda girdiğim sınavlara tekrardan mı gireceğim?
Yoksa notlarımı bir şekilde iletişim kurarak geçirirler mi? (farklı şehirde okullar.)

Bana tekrar yaptırmışlardı. Hatta Almanca görmüyordum eski okulumda, yeni okula geçtiğim ilk gün Almanca sınavına girdim.

Girdiğiniz sınavları yeni okulunuza bildirin, girmediğiniz sınavlara da yeni okulunuzda girin. Bütün okullar telafi sınavı yaparlar. Yeni okulunuzda kaçırdığınız bir sınav varsa telafisine girin.

Girdiğiniz sınavları yeni okulunuza bildirin, girmediğiniz sınavlara da yeni okulunuzda girin. Bütün okullar telafi sınavı yaparlar. Yeni okulunuzda kaçırdığınız bir sınav varsa telafisine girin.

Sınıfım falan değişti ama yeni sınıfımın sınav ortalamaları düşük geldi bana. İlk gün sınıf değiştirme imkanı olabilir mi acaba veli ile gelirsek?

Yeni konular

Geri
Yukarı