Nano ekran koruyucu izleri gitmedi

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba telefonuma yaklaşık 1.5 hafta önce nano ekran koruyucu taktırdım. Telefoncu nano ekran koruyucuyu takarken bildiğiniz gibi ekran koruyucu ikiye katlanmış şekilde oluyor ve ekranın koruyucunun ortasında bölünme izi kalıyor. Bana bu izlerin bir sonraki güne yok olacağını söyledi ama bu izler 1.5 haftadır aynı yerinde. Ne yapmam gerekiyor. Ayrıca ekran koruyucunun belirli yerlerinde de bu izler mevcut. Kesinlikle ben hiçbir zarar vermedim. Bu izleri nasıl yok ederim?

Merhaba telefonuma yaklaşık 1.5 hafta önce nano ekran koruyucu taktırdım. Telefoncu nano ekran koruyucuyu takarken bildiğiniz gibi ekran koruyucu ikiye katlanmış şekilde oluyor ve ekranın koruyucunun ortasında bölünme izi kalıyor. Bana bu izlerin bir sonraki güne yok olacağını söyledi ama bu izler 1.5 haftadır aynı yerinde. Ne yapmam gerekiyor. Ayrıca ekran koruyucunun belirli yerlerinde de bu izler mevcut. Kesinlikle ben hiçbir zarar vermedim. Bu izleri nasıl yok ederim?
Taktırdığın yere git söyle.

İzleri kendin yok etmeye çalışmak yerine kim "1 gün sonra geçer." dediyse ona göster hatasını telafi etsin.

Bir arkadaşım telefona koruyucu cam taktırmıştı, takan adam başka cihazın camını takınca ertesi gün cam çıkmış durumu anlatınca kusura bakma deyip değiştirmişti.

Mesaj attım satıcıya gel bakalım dedi ama kaza geçirdiğim için şuanda bir yere gitmem imkansız.

Geri
Yukarı