Nano IPS 27inç 1ms QHD G-Sync monitör önerisi

Hocam sizin öneriniz var mı?

Size cevap vereceğim de müsait değilim. Bu kadar düşünüp yazdığınız için size saygı duyuyor ama hâlâ düşüncelerim aynı. Bu sana göre ona göre diye yorumlanacak bir konu değildir. Doğru tektir. MSI yöneticisi veya satıcısı değilsiniz diye düşünüyorum. Anca onlar bu kadar uğraşırlar.

Size cevap vereceğim de müsait değilim. Bu kadar düşünüp yazdığınız için size saygı duyuyor ama hâlâ düşüncelerim aynı.
Bunu yazıp da
Bu sana göre ona göre diye yorumlanacak bir konu değildir. Doğru tektir. MSI yöneticisi veya satıcısı değilsiniz diye düşünüyorum. Anca onlar bu kadar uğraşırlar.
Bunu yazmanız çok nahoş açıkcası. Ben size incelemeleri ve testleri gösterdim. Kendi kendine yorum yapan sizsiniz.
Benim amacım gerçekleri ortaya çıkarmak ve tüketiciyi doğru yönlendirmektir. Gerçekler, doğrudan üstündür. Gerçek de sizin bildiğiniz gibi değil. Ben MSI yöneticisi veya satıcısı değilim. Gerçekler böyleyse ben napayım? Nano IPS daha iyi olsa tamam der geçerim. Ama siz yanlış biliyorsunuz ve konu sahibi arkadaşı da yanlış yönlendiriyorsunuz. Buna kızarım işte. Bu arada benim televizyonum LG yani bu kadar boş söylemlerde bulunmanızın bir anlamı yok.

Müsait olsanız bile vereceğiniz cevap yok çünkü gerçekler ortaya çıktı. Daha da bu konuya yazmayacağım. Saygılarımla...

Geri
Yukarı