Nanokatalog Alışveriş Tecrübeleriniz

Merhabalar. Birkaç ay içinde kendime yeni bir sistem toplayacağım. Gördüğüm kadarıyla genellikle fiyatlar TR fiyatına göre çok daha iyi durumda Nanokatalog tarafında. Acaba yaptığınız alışverişlerden memnun kaldınız mı ya da yaptığınız işlemlerde aldığınız geri bildirim nasıldı? Tecrübelerinizden birkaçını aktarırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
NANOKATALOG.COM WEB SİTESİ İNSANLARIN PARASINI KULLANIYOR. SAHTEKARLAR.
Bu siteden 30/01/2019 tarihinde bir ürün aldım, 7-9 gün içinde teslim taahhütü bulunan bu site ürünü yollamadı, 10 kere müşteri hizmetleri ile görüştüm, ürünün üretici tarafında bekletildiğini söylediler ve bende hoşgörü ile bekledim ancak 25/02/2019 da tek satır açıklama olmadan siparişiniz iptal edilmiştir yazarak, siparişi iptal ettiler. müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ürünün olmadığını söylediler ben hala sitede satışta deyincede YANLIŞ FİYATLANDIRMA yapılmış diye iptal ettiklerini beyan ettiler. Bir markette etiket ile kasa arasında çıkan fiyat farkında bile etiket geçerli iken kurumsallıktan uzak bu şirket bunu yapmadı.
NANOKATALOG.COM sitesi bilinçli olarak ürünü ekonomik fiyatlandırıp insanların parasını alıyor, 1 ay kullanıp (repo-$-faiz vs) sonrasında tek taraflı siparişiniz iptal edilmiştir diye açıklamasız, tek mail ile kapatıyor ve ben hala paramı almadım!! esasen yollamasalarda olur, namuslu vatandaşlar olarak, tepkimizi bekletmeyelim
SAHTEKARLIĞIN ticaret adı altında ŞİRKETLEŞMİŞ adıdır NANOKATALOG.COM sitesi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı