Nanokatalog.com iflas etti, ürün satın almayın!

@Mithat Berhan Biliyorum da daha önce hiç e-postama gelmemişti fatura. Ürünü Nanokatalog'a vermek gibi hata yapmazlar herhalde. Anladığım kadarıyla Atılım temin ediyor yurt dışından.

@Mithat Berhan Ürün sabah geldi ama Yurtiçi Kargo yerine 2 farklı kargoyla aktarmalı gelmiş. İçinizi rahatlatmak adına biraz sabırlı olun diyebilirim.

@Mithat Berhan Ürün sabah geldi ama Yurtiçi Kargo yerine 2 farklı kargoyla aktarmalı gelmiş. İçinizi rahatlatmak adına biraz sabırlı olun diyebilirim.
Büyük ihtimalle önceden parası alınmış ürünleri gönderirler ama süreci daha da uzatacaklar gibi görünüyor.

@Mithat Berhan Şimdi baktım da Nanokatalog'a ait hiçbir belge yok. Sanırım gerçekten çekip gittiler Sadece Atılım'ın faturası var.

@Mithat Berhan Şimdi baktım da Nanokatalog'a ait hiçbir belge yok. Sanırım gerçekten çekip gittiler Sadece Atılım'ın faturası var.
Önceden çift fatura geliyordu biri Nanokatalog diğeri Atılım idi.
Şimdi sadece Atılım kalmış ve o da ürünleri gonderdikten sonra çekilecek gibi duruyor.

30.10.2017 tarihinde Nanokatalog üzerinden almış olduğum Sharkoon RUSH ER2 kulaklığında da sadece Atılım Bilişim belgeler var Nanokatalog'a ait bir şey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…