Nanokatalog.com iflas etti, ürün satın almayın!

2 Şubat günü 50₺ ye fan siparişi verdim şuan patlamış durumda mıyız yani ?
@Ellie Williams Herhangi bir şey yapmadım. İade falan da istemedim 2 ay olmasına rağmen. Akıllarına gelmiş sonunda göndermek.
Hocam herkes kapandılar gittiler diyor. Bu mevzu yaklaşık 1 ay önce başlamış konulardan gördüğüm kadarı ile. Benim de maalesef haberim olmadı bu durumdan. TR içerisinde sadece orada bulduğum kargo dahil 50₺'ye gelen Arctic F14 PWM Pst fan siparişi vermiştim 2 Şubat günü. Ürünü havale ile satın aldım işlem onaylandı ve tedarik sürecine girdi gözüküyor sitede. Sizce bekleyelim mi yoksa iade falan da uğraşmayıp ( Uzun süren bir süreç olduğu için ) soğuk su içip yolumuza mı bakalım ne dersiniz :D ?

Son düzenleme:
1000 küsür liralık PSU yu 700 e alıyorum diye parayı yolladım 5 ay gelmedi cevap falan da vermiyorlar telefonlara da çıkmıyorlar. Sonra 200 TL daha yolla NZXT nin güzel bir modeli vardı 850W onu verelim stokta dediler olmaz dedim düşündüm ve dayanamadım yolladım. Sonra cevap olarak özür dileriz stokta olan 600W EVGA imiş dediler delirdim tabi biraz haklı olarak ağzıma geleni söyledim sonra avukata gittiğimi söyledim aynı gün saat 17.00 da paramı yatırdılar 900 TL olarak :) Kurtardık 8-9 bin TL komple bileşenlerini sipariş edenler var Allah onların yardımcısı olsun.

Sitedeki online support da gitmiş, hala sipariş verilebiliyor ama. Ne kadar yayarsak o kadar iyi. ARCTIC Freezer 33 eSports ONE almıştım ve geçen haftalarda ocağın 2. haftası gelir demişlerdi. Çekip gittiyseler yalan oldu :D Taşınmış olmadıklarından emin miyiz? @WhySansae
Başkan geldi mi soğutucu merak ediyorum.

@ClickClickBumBe Geldi soğutucu. Prism'den sonra cidden sessizlik geldi odaya. Nanokatalog'a dair hiçbir belge yok içerisinde paketin. Cidden battı sanırım. Atılım yollamış. Yurtiçi ile söylemiştim, önce Sürat sonra Aras ile kargolanmış. Firmanın batmasindan çok Aras'ın eve gelmesi şaşırtıcı oldu benim için.

Birçok ürün satın aldığım internet sitesiydi. Bir sorun yaşamadım ama demekki bunlarında sonu gelmiş artık. Kime güvenecez arkadaş? Şimdi İtopya, Sinerji, Teknobiyotik, QP, İncehesap gibi sistelerin dahi 1 gece içinde ortadan kaybolabileceğine inanırım artık. Öncelikli alışverişlerimi artık Hepsiburada, N11.com gibi sitelerden yapmaya çalışacağız. Yapacak birşey yok. Ortalık kurtlar sofrasına döndü.

@ClickClickBumBe Geldi soğutucu. Prism'den sonra cidden sessizlik geldi odaya. Nanokatalog'a dair hiçbir belge yok içerisinde paketin. Cidden battı sanırım. Atılım yollamış. Yurtiçi ile söylemiştim, önce Sürat sonra Aras ile kargolanmış. Firmanın batmasindan çok Aras'ın eve gelmesi şaşırtıcı oldu benim için.
Hayırlı olsun, ucuz yırttınız o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı