Nanokatalog dolandırıcılığı

Dolandırıcı değil. Birçok alışverişim oldu, geç olması dışında sıkıntı yok.

"Arkadaşın tedarik sürecinde sıkıntı yaşaması sitenin dolandırıcı olduğu anlamına gelmiyor.''
"Site ürünü yollamazsa o zaman dolandırıcı der davanızı açarsınız."
Malum sitenin sıkıntılarınından ve olabilecek aksaklıklardan bahsetmek yerine bunları söylemek çok daha zor mu da

Bu şekil cevap verip arkadaşı maduru oynamakla itham ediyorsunuz ? Birisine yardımınız dokunmayacaksa kişiyi kendinden kaynaklanan bir sorun var gibi göstermeyin. Neyi ne için yazdığınızı düşünüp cevap verin.
Madur değil hocam mağdur bu arada.

Çok fazla abartmışsın, tamam geç gönderi yapıyor olabilirler yalnız 5 gün oldu diyorsun adamlar açıkça aşşağıda 7 gün ile 10 gün arasında tedarik süresi yazmışlar. Lütfen alışveriş yaptığımız siteleri okuyalım, cahil olmayalım !.
biraz araştırınca ne kadar haklı olduğumu anladım hocam parayı sermayede kasıyorlarmış suç duyurusunda bulundum resim attım anında yatırdılar geri sen sadece yorum yapansın ben olayın başrolüyüm umarım anlamışssındır burada amacım insanların paralarını kaybetmemesidir
7 ila 10 gun dedigi 30 gune ulasiyor yalniz? Burada tuketiciyi kandirmaktan baska bir sey goremiyorum ben.
ben de aynısını söylüyorum da galiba şikayet var sitesinde yazanlar yanlış benim aptallığım daha önce bakmamaktı oraya %20 teşekkür %80 şikayet var ve orda da mesajınıza dönüş yapılmıyor mesela gittigidiyorda bir sorun yaşadım oraya yazdım hemen arayıp dakikasında çözdüler sorunu
Bizler herşeyin en iyisini hak ediyoruz. Böyle diye diye şirketler arkamızdan çekilmiyor. Devamlı aynı kalıptan sözlerden bıktık artık. Nanokatolog dolandırıcı bir site değildir. Adamlar benim babamın oğlu değil ama, birçok ürün aldım ve geç olsa dahi teslim aldım. Baştan belirttiğim gibi, aciliyeti olmayan her ürünü kendilerinden satın aldım. Yeri geldi 150 ile 250 TL arasında daha uyguna aldıklarım oldu. Satın alacağınız ürünün tedarik ve kargo süresini kontrol edip alın.
hocam yıllarca farklı sitelerden alım yaptım satış yaptım bu siteden de aldım 2 sene önce zaten o sebeple bu sitede daha uygun fiyata aldım orda takıldığım konu 5 gün geçmesi değildi 5 güne rağmen kimsenin yanıt vermemesi müşteri desteğin 7/24 offline olması ve şikayet var sitesinde gördüğüm binlerce şikayet aşağı yukarı herkes aynı konudan şikayetçi zaten sorunum çözüldü tüketici hakları sağolsun

Son düzenleme:
Ürünün altında 5-7 gün tedarik süresi yazıyor. Okumadan araştırmadan sormadan iş yapıp sonra ağlıyorsunuz sağda solda.
Kimileri de bunu söylüyor.
biraz araştırınca ne kadar haklı olduğumu anladım hocam parayı sermayede kasıyorlarmış suç duyurusunda bulundum resim attım anında yatırdılar geri sen sadece yorum yapansın ben olayın başrolüyüm umarım anlamışssındır burada amacım insanların paralarını kaybetmemesidir

ben de aynısını söylüyorum da galiba şikayet var sitesinde yazanlar yanlış benim aptallığım daha önce bakmamaktı oraya %20 teşekkür %80 şikayet var ve orda da mesajınıza dönüş yapılmıyor mesela gittigidiyorda bir sorun yaşadım oraya yazdım hemen arayıp dakikasında çözdüler sorunu

hocam yıllarca farklı sitelerden alım yaptım satış yaptım bu siteden de aldım 2 sene önce zaten o sebeple bu sitede daha uygun fiyata aldım orda takıldığım konu 5 gün geçmesi değildi 5 güne rağmen kimsenin yanıt vermemesi müşteri desteğin 7/24 offline olması ve şikayet var sitesinde gördüğüm binlerce şikayet aşağı yukarı herkes aynı konudan şikayetçi zaten sorunum çözüldü tüketici hakları sağolsun
Helal olsun

Oradan ürün aldığımda adamlar 7 ile 15 gün arasında teslimat yazmış ve bende bunu kabul edip siparişimi çok çok uyguna vermişsem, en geç 15 gün içinde adamlar ürünümü gönderdiyse, paramı karaborsaya mı yatırır yoksa bankada faize mi beni ilgilendirmez. Ben cebimden çıkana veya nasıl daha kazançlı çıktığıma bakarım. Sizin durumunuzun aynısı diğer alıcıların başına gelecek diye bir şey yok. Türkiye'de çoğu şey yolunda gidiyor, sadece Nanokatolog sorunlu bir şirket doğrudur. Bu arada araştırmalarınızı tebrik ediyorum. Her tüketici sizin gibi bilinçli olsa keşke. Devamlı alışveriş yaptığımız yer hakkında yeni bilgiler edinmiş oluyoruz. Bazıları da sadece yorum yapmak için yazadursun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı