Nanokatalog ürünün geç gelmesi

Tolga Gürbüz

Hectopat
Daha fazla  
Nanokatalog'dan 04.12.2017 tarihinde GTX 1070 Ti sipariş verdim. Sipariş verirken 50 kere aradım sordum. Ürünün 7 gün içinde geleceğini söyledi. Sonra buraya ve bazı forum sitelerine baktığımda ürünlerinin 7 gün içinde değil 15 - 30 gün içinde gelmediğini birçok kişi yazmış. Ben de şüphelendim. Tekrar aradım olur mu öyle şey millet klavye delikanlılığı yapıyor, internette önüne gelen konuşuyor, rakip firmalar yazmıştır, çok büyük sitelerin bile bir sürü şikayeti var dedi. Benim de içim rahatladı ve ürünü beklemeye başladım. Beklerken 50 kere daha aradım Cumaya kadar gelmezse paran iade dedi. Bugün 15.12.2017 Cuma param iade edildi. Ama bu firma ürünleri yurt dışından sipariş ettikleri için gerçekten 15 ile 30 gün içinde geliyormuş. Sitede yazdıkları gibi 5 ile 7 iş günü gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almanya'da kendilerine ait depoları mevcut. Stok tükendiğinde haftada bir veya sipariş durumuna göre 2 haftada bir tedarik yapmaktalar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı