Nanokatalog'dan Corsair 275R Alınır mı?

1. Alış-verişi yapmadan önce iletişime geçerseniz net bilgi alırsınız. Çünkü stokta varsa hemen geliyor yoksa biraz bekletebiliyor ama 15 gün civarında ulaşır size büyük ihtimal.
  2. Stok var yazıyorsa bile sorun. Çünkü siteyi aktif kullanmıyorlar sanırım. Güncellenmemiş olabilir.
  3. Belki o gün stok tedarik edildi bilemeyiz:) Mutlaka önce iletişim kurun sonra verin direk siparişi.
Birleşik Krallık'tan tedarik ediyor.
Almanya'dan tedarik ediliyor diye biliyorum. Çünkü klavye modellerinin neredeyse tamamına yakınında "Almanca Klavyedir" ibaresi bulunuyor:)

Ürün stoklarda yoksa ön sipariş durumunda oluyor. Ortalama 15 günde gelir. 10 günde de 1 ayda da geldiğini gördüm. Muhtemelen 20 günden önce gelir eğer stokta yoksa.
Stokta var ise muhtemelen hemen gelir.
Ee hangi durumda olduğunu bilmen için stok sordurmanız gerekiyor :)

Ayrıca kasa seçiminiz güzel, hayırlı olsun şimdiden :)

Ben Nanokatalog'tan 1,5 ay önce bir sistem topladım yaklaşık 11 günde geldi. Kasada bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.
Alışveriş sürecinde herhangi bir sıkıntıyla karşılaştınız mı ? Müşteri hizmetleri açısından nasıllar ?
Ürün stoklarda yoksa ön sipariş durumunda oluyor. Ortalama 15 günde gelir. 10 günde de 1 ayda da geldiğini gördüm. Muhtemelen 20 günden önce gelir eğer stokta yoksa.
Stokta var ise muhtemelen hemen gelir.
Ee hangi durumda olduğunu bilmen için stok sordurmanız gerekiyor :)

Ayrıca kasa seçiminiz güzel, hayırlı olsun şimdiden :)
Canlı destek kısmını bulamadım ama sorucam.Teşekkürler.

@Vasc Müşteri hizmetleri sıkıntılı. Yazıyorsun, 1 hafta içinde gelecek diyorlar. 2. haftaya yazdım, cevap yok. 3. hafta yazdım yine cevap yok. 4. hafta ürün elime ulaştı hala cevap yazmadılar.
Türkiye'de başka satan yok alacağım ürünü.Amazondan getirmeye kalktığımda 70 dolarlık ürüne 140 dolar kargo parası isteniyor ve ürünün fiyatı 1000 lira üstü bir şey çıkıyor.Böyle şartlarınız olursa siz alır mısınız ?
Olmasa tecrübelerimi yazmazdım.
Ne almıştınız ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı