Nanokatalog'tan alınan ürünü servise göndermek

Arda Anıl

Kilopat
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Nanokatalog.com'dan 07.03.2018 tarihinde MSI marka anakart ve Intel i7 8700K işlemci aldım. Ürünleri servise yollamam gerekiyor. Fakat Nanokatalog süreci çok fazla uzatıyormuş, sitelerde öyle yazıyor. Ben de anakartımı MSI'ın teknik servisi olan ServisPoint'e, işlemcimi ise 0212 316 63 00 (Intel İstanbul) ile iletişime geçip servise göndermek istiyorum. Bunu yapabilmem mümkün mü? Yoksa illa Nanokatalog'a mı göndermek zorundayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel için servis bulamadın. İşlemcimi nereye göndereceğimi biliyor musunuz?

Intel için ilgilenen bir servis bulamadım, Nanokatalog'a gönderebilirsiniz. Bu arada Nanokatalog ürünleri yurt dışından getirebiliyor, ekran kartı garanti kapsamında olmayabilir. En iyisi onu da sorup öyle gönderin.

Intel için ilgilenen bir servis bulamadım, Nanokatalog'a gönderebilirsiniz. Bu arada Nanokatalog ürünleri yurt dışından getirebiliyor, ekran kartı garanti kapsamında olmayabilir. En iyisi onu da sorup öyle gönderin.
Evet onu sonradan öğrendim ben de. Fakat bende Türkiye'de kesilmiş bir fatura var. KDV'nin de hesaplanmış olduğu. Bu durumda ürünü ben Türkiye'den satın almış oluyorum. Ya da yanılıyor muyum?

Nanokatalog servis sürecini çok uzatıyor sanırsam. Herkes bu durumdan şikayetçi gibi...

Intel'in servisi Türkiye de işlemciler İngiltere'ye gidiyor.

İntel için servis bulamadın. İşlemcimi nereye göndereceğimi biliyor musunuz?
İntel’e destek kaydı açıp sorununu ve hangi anakartta hangi ram kombinasyonu ile BIOS sürümünde yaşadın onları yazıyorsun. DHL Kargo gelip kapından alıyor ürünü İngiltere’ye götürüyor. Sana yenisi geliyor sonra.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı