Naraka Bladepoint ani FPS düşüşü sonrası oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

yu1ki

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060 12 GB
Anakart
ASUS B450M DRAGON
İşlemci
R5 5600
Arkadaşlar Steam'den Naraka indirdim. Oyuna girdikten birkaç dakika sonra drop giriyor ve aniden oyundan atıyor. Sebebi ne olabilir?

aynı sorun bende de var başta sorunsuz çalışıyordu sonra karşılaşma başlangıçlarında haritada yer seçme bölümünde sürekli çöküyor tekrar açınca oyuna devam ediyor bazen çökmeden 1 2 saat oynanırken bazen 1 2 saat içinde 4 5 kez çöküyor bir sürü şey denedim işe yaramadı format attıktan sonra ise oyuna sorunsuz girip her karşılaşma sırasında sonlara yaklaştıkça yanı oyuna girip 15 20 dk oynayınca her seferinde çöküyor nedir bu saçmalık böyle

Aynı sorun bende de var başta sorunsuz çalışıyordu sonra karşılaşma başlangıçlarında haritada yer seçme bölümünde sürekli çöküyor tekrar açınca oyuna devam ediyor bazen çökmeden 1 2 saat oynanırken bazen 1 2 saat içinde 4 5 kez çöküyor bir sürü şey denedim işe yaramadı format attıktan sonra ise oyuna sorunsuz girip her karşılaşma sırasında sonlara yaklaştıkça yanı oyuna girip 15 20 dk oynayınca her seferinde çöküyor nedir bu saçmalık böyle.

Hocam sorunu çözmüşsünüzdür büyük ihtimalle ancak sorun hala devam ediyorsa Steam'den dosyaları onar yapın sorun çözülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı