Nargile vs Puff Bar

yigitozpinar

Yoctopat
Daha fazla  
Tatilde özel günlerde falan içmek için puff bar almayı düşünüyorum. Ama piyasadaki ürünler çakma olduğu için güvenemiyorum. Nargile mi puff bar mı -daha- mantıklı bir seçim olur sağlık açısından?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz puffun çok sağlıklı olduğunu mu sanıyorsunuz? Ödem, su dolması ve daha bilinmeyen binbir türlü zararı var o masum gibi gözüken puffcuğunuzun😂 Yeni bir ürün, yeni kullanılmaya başlamış bir ürün. Siz zararlarının hemen ortaya çıkacağını mı sanıyorsunuz? "Puff sağlıklı kanka bir şey olmaz bence" diyip içinde, 2-3 yıl sonra bir yerlerinizi kaybettiğinizde yasınızı tutarız 😔 "Ama knk puff sigaradan daha faydalı😞😢" Yeni nesilin denekleri sizi...
Adam puff zararsız dememiş ki nargile çok daha zararlı demiş.

Siz puffun çok sağlıklı olduğunu mu sanıyorsunuz? Ödem, su dolması ve daha bilinmeyen binbir türlü zararı var o masum gibi gözüken puffcuğunuzun😂 yeni bir ürün, yeni kullanılmaya başlamış bir ürün. Siz zararlarının hemen ortaya çıkacağını mı sanıyorsunuz? "puff sağlıklı kanka bir şey olmaz bence" deyip içinde, 2-3 yıl sonra bir yerlerinizi kaybettiğinizde yasınızı tutarız 😔 "ama kanka puff sigaradan daha faydalı😞😢" yeni nesilin denekleri sizi...

Diyeceğim pek bir şey yok çocuk gibi davranıyorsun.

"Sağlık açısından kesinlikle puff" ne demektir hocam merak ediyorum? İkisi de birbirinden rezil, bende diyorum ki puff nargile kadar zararlı, belki de daha zararlı.
Puff da zararlı ama nargile kadar değil. Kullanan kullanıyor ama bence de kimsenin kullanmaması lazım.

Puffunu içip sakince efkarlanmaya devam, ciğerleriniz bitip entübe edilince görürüz sizleri, kim ergence/çocukça davranıyor :)

Ben puff içmiyorum nargilede arkadaşım derdin nedir bilmem puff ile nargile karşılaştıralamaz bile nikotinsiz bir şeyi nikotinli ile nasıl karşılaştırıp nasıl daha zararlı diyebiliyorsun? Nikotinsiz ise zaten istemediği zaman bırakır istediği zaman çeker.

nikotinli puff da var fakat kimse tercih etmiyor

Dosya Ekleri

• 1688413038065.png
    1688413038065.png
    5,1 KB · Görüntüleme: 77
Ben puff içmiyorum nargilede arkadaşım derdin nedir bilmem puff ile nargile karşılaştıralamaz bile nikotinsiz bir şeyi nikotinli ile nasıl karşılaştırıp nasıl daha zararlı diyebiliyorsun? Nikotinsiz ise zaten istemediği zaman bırakır istediği zaman çeker.

Nikotinli puff da var fakat kimse tercih etmiyor

Maalesef herkes de nikotinli tercih ediyor. O insanların ellerinde gördüğün puffların, %99u nikotinlidir. Elf Bar, Vozzol gibi markaların hepsi %5 nikotinli. Diyorum ki, puffun zararları ve sağlığa ne kadar faydalı olup olmadığı şu an belli değil. Çıkan rahatsızlıklar belli, ciğerlerinize su topluyor, hem de çok kısa bir sürede 10-20 yıl kullanmana gerek kalmadan. Sen bir de bunu 10-20 yıl kullan bakayım, o zaman nargile mi puff mı diye tartışırız. Şu an belli değil hiçbir şey, belki de daha zararlı. Anlayana.

Geri
Yukarı