Naruto bırakılmalı mıdır?

İzlemek gelmiyorsa içinden devam etme dostum. Aynısını Aot'de yaşadım ilk sezonu bitirdim ama hiç devam edesim yoktu anime beni sarmadı, ben de youtubetan mangasında olan olayların özetini anlatın bir video izledim merakımı giderip saldım animeyi.

İzlemek gelmiyorsa içinden devam etme dostum. Aynısını Aot'de yaşadım ilk sezonu bitirdim ama hiç devam edesim yoktu anime beni sarmadı, ben de youtubetan mangasında olan olayların özetini anlatın bir video izledim merakımı giderip saldım animeyi.
Hocam çok büyük hata etmişsiniz. 2. sezonu tek günde bitirmiştim. Çok sarmıştı.

Hocam çok büyük hata etmişsiniz. 2. sezonu tek günde bitirmiştim. Çok sarmıştı.
Keşke ilk sezonu bile bitirmeden bıraksaymışım diyorum bende :). Başıma bir şey gelmeyecekse overrated bir anime olduğunu düşünüyorum. Bu kötü demek değil elbette ama fanlar o kadar abarttı ki büyük beklenti ile başladım hayal kırıklığı ile sonuçlandı benim için. İlk sezonda hikayenin çok yavaş ilerleyişi sıktı açıksı. Devamının iyi olduğu söyleniyor fakat ilk sezonda seriye olan bütün hypeımı, ilgimi kaybettim. Manganın finali de ayrı bir hayal kırıklığıymış zaten fanlar bile beğenmiyor.

Keşke ilk sezonu bile bitirmeden bıraksaymışım diyorum bende :). Başıma bir şey gelmeyecekse overrated bir anime olduğunu düşünüyorum. Bu kötü demek değil elbette ama fanlar o kadar abarttı ki büyük beklenti ile başladım hayal kırıklığı ile sonuçlandı benim için. İlk sezonda hikayenin çok yavaş ilerleyişi sıktı açıksı. Devamının iyi olduğu söyleniyor fakat ilk sezonda seriye olan bütün hypeımı, ilgimi kaybettim. Manganın finali de ayrı bir hayal kırıklığıymış zaten fanlar bile beğenmiyor.
Doğru ilk sezonda hikâye çok yavaş işliyor. Hatta 1. sezon 7. bölüm sadece Mikasa'nın konuşmasıyla geçiyor. Sonda Ereni görüyoruz o kadar. 2. sezonda hızlanmaya başlıyor.

40. bölüme geldim lakin 2 haftadır hiç izleyesim gelmiyor. Sizce uzun süre sonraya baştan izlemeli olarak ertelemeli miyim?
Naruto ilk sezonda garip ve çocuksu görünse de shippudene geçince her şey değişiyor 139 bölüm canon bölüm diğerleri filler ilk sezonda bunun sayesinde shippudene geçebilirsiniz en sevdiğiniz animelerden biri de olabilir ya da en sevdiğiniz.

Hocam, bence çok büyük bir hata yapmışsınız. Her insan evladı 3.sezonu izlemeli. Benim için bir başyapıttır.

Sarmadıysa izlemeye gerek yok. O hatayı yapmamanı öneririm. Keza bende One Piece'in 730. küsür chapterına kadar okuyup bırakmıştım. Sırf zaman geçirmek için yaptım sevmediğim bir anime olduğunu bildiğim halde. Kısacası sevmediğin bir şeyi izlemene gerek yok, zaman kaybı.

Geri
Yukarı