Naruto bitti

Normalde izlerdim ama Shipuden'den öncesi cidden çok ama çok sıkıcı 15 bölümden sonra bırakma ihtiyacı duydum.

Naruto hiç bilmem izlemedim ama başlamak istiyorum güzel bir sırası var mı ve kısacası konusu teması nedir ayrı bir konu açmak istemedim bilgilendirirseniz çok müteşekkir olurum.
Konusu çok beceriksiz bir çocuk var içine bebekken Kyuubiyi mühürlüyorlar tüm köy bunu dışlıyor falan narutonun da bir amacı var Hokage olmak işte onun hikayesini izliyorsun biraz karmaşık anlatmış olabilirim kusura bakma.

Kyuubiyi,Hokage bu terimleri araştırırsam daha iyi anlayabileceğimi düşünüyorum. Uzun dönem izlemelik bir anime olarak narutoya mı başlamalıyım yoksa önerdiğiniz var mı? çoğunlukla romantizm türünden animeler izliyorum hiç aksiyon felan girmedim.

Kyuubiyi,Hokage bu terimleri araştırırsam daha iyi anlayabileceğimi düşünüyorum. Uzun dönem izlemelik bir anime olarak narutoya mı başlamalıyım yoksa önerdiğiniz var mı? çoğunlukla romantizm türünden animeler izliyorum hiç aksiyon felan girmedim.
Fazla araştırma bence etraf spoiler kaynıyor tadın kaçmasın hatta hiç bir şey araştırma gerek yok 🙂 Kyuubiyi zaten ilk bölüm gösteriyorlardı diye hatırlıyorum Hokage de köyün en güçlü Shinobisi ve o köyü yönetiyor.
Peki Naruto Shippuuden için onerebileceginiz site var mı?
Türkanime den izleyebilirsin.

Naruto Shippuden 2. sezon 278. bölümden selamlar :D. Gerçekten çok uzun ama bundan başka anime izlememiş olmama rağmen hayatımın en güzel animesi olduğuna eminim :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı