Naruto Full seri kaç GB?

Ardakemal6134

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gün internet erişimim olmayacak, bu sebeple zaman geçmesi için Naruto'yu indirip izleyeceğim ve bu yüzden yeni bir SD kart alacağım ancak serinin kaç GB olduğu bilinci lazım. Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Video kalitesine göre boyut değişecektir fakat bir tane Türk anime arşiv sitesinde Naruto'nun her bir bölümü 55-70 MB arası boyuta sahip. 70 MB'dan hesaplarsak 220 bölüm toplam 15 GB ediyor.

Aynı sitedeki 500 bölümlük Naruto Shippuden'in ise genelde 75-150 MB arası boyutu var. Benzer boyutlara sahip yabancı bir torrent toplam 56 GB boyuta sahip.

Video kalitesine göre boyut değişecektir fakat bir tane Türk anime arşiv sitesinde Naruto'nun her bir bölümü 55-70 MB arası boyuta sahip. 70 MB'dan hesaplarsak 220 bölüm toplam 15 GB ediyor.

Aynı sitedeki 500 bölümlük Naruto Shippuden'in ise genelde 75-150 MB arası boyutu var. Benzer boyutlara sahip yabancı bir torrent toplam 56 GB boyuta sahip.
Arkadaşın dediği site Anime Deposu büyük ihtimalle. Ben de orayı kullanıyorum bence bayagı iyi. Video boyutlarını klasörü .mkv yaparak düşürüyor.
@Ardakemal6134

Arkadaşın dediği site Anime Deposu büyük ihtimalle.
Anime Kalesi'nden bakmıştım da Anime Deposu'nu kullanmak indirme yaparken akıl sağlığı ve sabır açısından çok daha iyi olur.
Video boyutlarını uzantıyı .mkv yaparak düşürüyor.
Videoların boyutunu MKV yaparak değil, düşük bitrate ile encode ederek düşürüyor. MKV olması düşük boyut olacağı anlamına gelmez:
mkv-yuksek-boyut.png

Yeni konular

Geri
Yukarı