Naruto ile sasuke aynı seviye mi?

Naruto, kurama olmadan sadece Sage Mod'a girebilir, fakat Sasuke'de hala ems var. Ems kat kat daha güçlüdür Sage Mod'dan. O yüzden sasuke alır diyorum ben.

Naruto'nun Sage Mod'u Boruto'da kusursuz ve daha uzun kullanılabilir halde.
Ayrıca Naruto hız olarak Sasuke'den daha üstün boruto serisinde bu sebeple Naruto alıyor.

Sasuke tek kola sahip ve hız olarak geride, bu sebeple taijutsu fightında yine Naruto alıyor.

Ek olarak bir teoriye göre kesin olmasa bile Naruto hala SO6P mode açabilir Kurama olmadan.
Çünkü bu mod için Kurama'nın chakrası şart değil.
Örneğin burda Ashura içinde bijuu olmadan kullanıyor babasının verdiği gücü :
@egeed
images (21).jpeg

Sasuke zaten EMS , Perfect Susano'o vb. kullanarak aktif olarak kullanıyor SO6P mode'u.

Son düzenleme:
Ha, Nagato'nun o savaşta Pain'i kontrol etmek için yeterli chakrası yoktu. Ayrıca Pain'in Rinnegan'ı başka birinden alındığı için doğal bir Rinnegan'dan daha güçsüz. Sasuke'nin Rinnegan'ı Pain'inkinden kat kat daha güçlü yani.
Bence Naruto'nun Sage modu essiz gucteydi o zamanlar.
5 adet Pain ve Naruto idare edebildi.

Naruto'nun Sage Mod'u Boruto'da kusursuz ve daha uzun kullanılabilir halde.
Ayrıca Naruto hız olarak Sasuke'den daha üstün boruto serisinde bu sebeple Naruto alıyor.

Sasuke tek kola sahip ve hız olarak geride, bu sebeple taijutsu fightında yine Naruto alıyor.

Ek olarak bir teoriye göre kesin olmasa bile Naruto hala SO6P mode açabilir Kurama olmadan.
Çünkü bu mod için Kurama'nın chakrası şart değil.
Örneğin burda Ashura içinde bijuu olmadan kullanıyor babasının verdiği gücü :
@egeed
Eki Görüntüle 1200767
Sasuke zaten EMS , Perfect Susano'o vb. kullanarak aktif olarak kullanıyor SO6P mode'u.
SO6P Six Path değil miydi? Naruto Sasuke ile olan son savaşta o gücü kaybetmedi mi? Öyle biliyorum.

SO6P Six Path değil miydi? Naruto Sasuke ile olan son savaşta o gücü kaybetmedi mi? Öyle biliyorum.
Evet öyle ama kaybetmediler.

O kollarını kaybettiler sadece , yani Kaguya'yı mühürlerken kullanırken "Ay ve Güneş" sembolleri ve sembollerin şifa yeteneği vb. gitti.

Örneğin Sasuke'nin kullandığı sürekli açık "Six Tomoe Rinnegan" SO6P ile gelen bir özellik.
Perfect Susano'o yine aynı şekilde.

Sasuke ve Naruto fight esnasında farklı şeyler yaşamadı , bu sebeple Sasuke'nin SO6P ile gelen "Rinnegan" ve "Perfect Susano'o"su gitmediyse Naruto'nun güçleride gitmemiş olmalı.

Evet öyle ama kaybetmediler.

O kollarını kaybettiler sadece , yani Kaguya'yı mühürlerken kullanırken "Ay ve Güneş" sembolleri ve sembollerin şifa yeteneği vb. gitti.

Örneğin Sasuke'nin kullandığı sürekli açık "Six Tomoe Rinnegan" SO6P ile gelen bir özellik.
Perfect Susano'o yine aynı şekilde.
Eğer teori doğruysa, Naruto kazanır.

Teori doğru büyük ihtimalle ama artık mangaka Naruto ve Sasuke'ye Power up vermeyeceği için bunun doğrulunu göremeyiz diye düşünüyorum :(
Muhtemelen Boruto evreni ile tüm serinin finalini yaparlar.
Beni Boruto sarmadı, biraz çocuksu geldi.
Artık One Piece ile keyfime bakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı