Naruto izlemeden Naruto: Shippuden'e başlanır mı?

Zurwax

Femtopat
Arkadaşlar Naruto izlemek istiyorum ancak Naruto'nun 40 bolumunu falan izledim ve aşırı sıkıldım bazı arkadaşlarım Naruto: Shippuden'i izle direkt Naruto'yu özetliyor zaten falan dediler direkt shippuden e geçsem bir şey kaybeder miyim?

Başlanır. Çünkü Naruto Shippuden'de Naruto'dan daha çok eskiden bahsediyor zaten.

Hikaye açısından bir şey kaybeder miyim?

Bence kaybedersin Naruto'nun küçüklüğü fena keyifli fillerları atarlsan sarar Naruto'yu izlemezsen çok şey kaçıracagını düşünüyorum fakat shippudenden de başlanılabilir.

Bence kaybedersin Naruto'nun küçüklüğü fena keyifli fillerları atarlsan sarar Naruto'yu izlemezsen çok şey kaçıracagını düşünüyorum fakat shippudenden de başlanılabilir.
narutodan çok fazla spoiler yedim hikaye acısından ama küçük detaylar gelecekte onume cıkabilir ondan dolayı korkuyorum biraz

Başkanmaz çünkü shippuden Naruto'nun devamı. Naruto: Shippuden Naruto'nun 3 yıl sonraki halini anlatıyor ve hikaye orada devam ediyor.

Naruto da ki tüm arcları biliyorum olayları falan kaçırmam diye düşünüyorum.

Mesela Naruto'nun orochimaru ile fightını biliyormsn normal Naruto'da ki? Ya da zabuza fightını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…