Naruto izlemeden Naruto: Shippuden'e başlanır mı?

Shipudende yedigim flashbackler kadar sıkıcı bir şey görmedim ben hayatimda hele su obitonun geçmişini 10kere görmek falan bir sure sonra fightlar talk no jutsu ve flashbacke döndüğü icin shipuden bile sıkmıştı beni madara fighti dışında izlenirmi bilmiyorum.
Bir de unutmusum beni en gaza getiren fight olan pain vs Naruto :D aşırı iyiydi.

Çok güzel fightlar var shippuudende itachi vs kakashi / itachi vs sasuke zaten flashbackler atlıcaksın filler bölüm onlar git filler listine bak fillerları izleme sadece itachi, kakash, minatonun kileri izlesen yeter.

Çok güzel fightlar var shippuudende itachi vs kakashi / itachi vs sasuke zaten flashbackler atlıcaksın filler bölüm onlar git filler listine bak fillerları izleme sadece itachi, kakash, minatonun kileri izlesen yeter.
zaten fillerlari atliyarak izledim? sen obito fightindaki arka sahneleri hatirliyomusun bi madara goreyim dedim 10kere ayni sahneyi gordum itachi vs saske pain vs naruto kadar olmasada iyiydi kakashi vs itachi de kakashi tek yiyor zaten

Zaten fillerlari atliyarak izledim? Sen obito fightindaki arka sahneleri hatirliyor musun bir madara goreyim dedim 10kere ayni sahneyi gordum itachi vs saske pain vs Naruto kadar olmasa da iyiydi kakashi vs itachi de kakashi tek yiyor zaten.

Oraları öyle bende kafayı yedim 50 defa rin ölüyor vb cok flashback geçiyor ama atlarsın oraları zaten :) şimdi aklıma geldi gai vs kisame var :D deridara vs sasuke sasori vs sakura inanılamz fightlar bnce bunlar .d shikamaru vs hidan

Arkadaşlar Naruto izlemek istiyorum ancak Naruto'nun 40 bolumunu falan izledim ve aşırı sıkıldım bazı arkadaşlarım Naruto: Shippuden'i izle direkt Naruto'yu özetliyor zaten falan dediler direkt shippuden e geçsem bir şey kaybeder miyim?
Narutoyu bitirmeden shippuden'e geçme dostum. Filler list ile birlikte izleyip fillerları atlarsan çok rahat bitirirsin. Dediğim gibi, kaybın çok olur. 200. bölüm gibi bitirirsen pek kaybın olmaz diye düşünüyorum ancak dediğim gibi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı