Naruto: Shippuden filler izlenir mi?

Dostum sana söyleceğim filleri izlesen yeter öbürleri hiç sarmıyor.

328. Bölüm: Kyuubi
451-458: Burda İtachi hakkında daha fazla bilgi bulabilirsin. İzlemeni şiddetle öneriyorum.
469. Bölüm: Burda Kakashi hakkında güzel bir şey göreceksin :).

Animeyi bitirdikten sonra
432-450: Jiraiya Ninja Parşömenleri: Bu da alternatif evren. Naruto'nun annesi ve babası yaşıyor. Çok keyifliydi, anime bittikten sonra izleyebilirsin.

İzlemedim, gerek de yok bence. Filler izlemek yerine boruto izleyebilirsiniz Shippuden'den sonra. Zevk meselesi.

Shippudenden sonra boruto geçeceğim Naruto bitti shippudene gectim Naruto'yu degil animeyi eskiden sevmiyordum bir izliyim dedim sevdim Naruto'yu izleyemem diyordum ama güzelmiş.

328. bölüm: Kyuubi.
451-458: Burada itachi hakkında daha fazla bilgi bulabilirsin. İzlemeni şiddetle öneriyorum.
469. bölüm: Burada kakashi hakkında güzel bir şey göreceksin :).

Animeyi bitirdikten sonra.
432-450: Jiraiya ninja parşömenleri: Bu da alternatif evren. Naruto'nun annesi ve babası yaşıyor. Çok keyifliydi, anime bittikten sonra izleyebilirsin.

Hocam senle 3. kere karşılaşmamız vallahi cok iyi bilgilerin var teşekkürler.

328. bölüm: Kyuubi.
451-458: Burada itachi hakkında daha fazla bilgi bulabilirsin. İzlemeni şiddetle öneriyorum.
469. bölüm: Burada kakashi hakkında güzel bir şey göreceksin :).

Animeyi bitirdikten sonra.
432-450: Jiraiya ninja parşömenleri: Bu da alternatif evren. Naruto'nun annesi ve babası yaşıyor. Çok keyifliydi, anime bittikten sonra izleyebilirsin.

Hocam 432-450'yi itachiden önce izlesem olur mu?

Shippudenden sonra boruto geçeceğim Naruto bitti shippudene gectim Naruto'yu degil animeyi eskiden sevmiyordum bir izliyim dedim sevdim Naruto'yu izleyemem diyordum ama güzelmiş.

Hocam senle 3. kere karşılaşmamız vallahi cok iyi bilgilerin var teşekkürler.

Hocam 432-450'yi itachiden önce izlesem olur mu?
Tabii ki olur ama ana hikaye de kopukluk yaşayabilirsin o yüzden anime bittikten sonra izlersen daha iyi olur. Yok ben izlemek istiyorum diyorsan izleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı