Naruto Shippuden kaçıncı bölümde kaldım?

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Arkadaşlar en son izlediğim bölümlerden birinde Killer Bee, Naruto'yu 9 kuyrukluyu kullanması için eğitmişti ve sanırsam Madara gelmişti. Bir yerde savaşıyorlardı, etrafı bariyerler ile kapalıydı Killer Bee ile Naruto bu bariyerleri tek tek kırıyorlardı hatta. Bu bölüm hakkında bir fikri olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Madara 340 ya da 350. bölümlerde geliyor sanırım fakat Bee Naruto'yu daha erken eğitiyordu. Bee Naruto'yu eğitirken çeşme tarafındalar mıydı? Çakrasını kullanmak için eğitiyordu hatta.
Madara dediğin kişi Tobi mi yoksa gerçek Madara mı bu arada?

Son düzenleme:
Madara 340 ya da 350. bölümlerde geliyor sanırım fakat Bee Naruto'yu daha erken eğitiyordu. Bee Naruto'yu eğitirken çeşme tarafındalar mıydı? Çakrasını kullanmak için eğitiyordu hatta.
Madara dediğin kişi Tobi mi yoksa gerçek Madara mı bu arada?
Hiç hatırlamıyorum hocam hatta savaş deniz kıyısında oluyordu sanırsam. Naruto'nun kafasını falan kopması ile ilgili bir şey anlatıyordu eğitim esnasında Bee.

245. bölümde dediğiniz oluyor hocam, yanlız Madara 2 tane var, birisi fake Madara birisi gerçek, muhtemelen siz fake olandan bahsediyorsunuz. Bariyer olayı da 276. bölümde falan olması lazım.
Evet hocam bahsettiğim bariyerleri kırma olayı 275. bölümdeymiş teşekkürler yardım ettiğiniz için :).

Geri
Yukarı