Naruto: Shippuden sarmadı

WIPERRANTAN

Decapat
Daha fazla  
Selam ilk Naruto çok sevmiştim ama bunda şu an 117. bölümdeyim o kadar sıkıcı geldiki artık ikinci hedefim olan One piece başlamak istiyorum sizce bırakmalı mıyım?

Selam ilk Naruto çok sevmiştim ama bunda şu an 117. bölümdeyim o kadar sıkıcı geldiki artık ikinci hedefim olan One piece başlamak istiyorum sizce bırakmalı mıyım?
Bleach izle.

Diğerleri bıkkınlık verir.

Bleach filler bölümlerini izlemezsen gayet güzel anime, ben üçünü de biraz biraz izledim bir tek bleachı tamamen bitirebildim. Onepiece sevdiysen onu izle ama onun bölüm sayısı daha fazla ve bence bayıyor.
Naruto shippunden'ı neden herkes bu kadar ssevmiş anlamadım herkes yok çok iyi felan diyor ama herkes dünyanın en iyi animesi felan diyor ama ben katılmadım şahen.

Naruto shippunden'ı neden herkes bu kadar ssevmiş anlamadım herkes yok çok iyi felan diyor ama herkes dünyanın en iyi animesi felan diyor ama ben katılmadım şahen.
Bencede, naruto sıkıcı bence.

bleach bana göre değil biraz 10 bolum felan izledim anlamadım olayı ama one piece bi 10 bölüm izledim çok sevdim sizce ona başlıyayımmı?

Bleachde olaylar 15-16'dan sonra başlıyo yalnız. Bir kaç bölüm daha sabret sonrasında gelen arcı soluksuz izleyecen. Ondan sonra da yardırır gidersin zaten. One Piece'e bleachden sonra geç. Filler konusunda bleachin fillerları güzeldir, atlayabilirsin ama izlemeye değer fillerlar bleachde. One Piece'de zaten filler yok gibi bir şey (1000 bölüm içinde 93 bölüm falan filler) olanlar da güzel yedirilmiş durumda. 3'ü içerisinde en iyisi One Piece'dir. Ama bence Hunter x Hunter'a da bir bak izlemediysen.

Geri
Yukarı