Naruto: Shippuuden Ninja Storm 4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ymeydann

Hectopat
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi Steam'den bu oyunu aldım, indirdim ama oynaya bastıgımda 1 2 sn sonra oyun kapanıyordu. Silip diğer diske kurdum ancak bir faydası olmadı, ben de LogFile dosyası oluşturdum ama ne yapacagımı bilmiyorum. Anlayan birisi yardım edebilir mi?
Logfile

siz de incelemelisiniz bence.

Ben incelemesine incelerim de, yanlis bilgilendirmek istemem. Yine de bir göz atip kendi fikrimi belirteyim. Düse kalka ögrenirim artik.

@Jayce

Rapordan anladigim kadariyla sorun MSVCP120.DLL olarak görünüyor. Yalniz orada farkli bir DLL dosyasi daha gözüme carptigi icin emin olamadim. Siz ne diyorsunuz? Yanlis bilgi verip sopa yemeyeyim :D

Son düzenleme:
Rapordan anladigim kadariyla sorun MSVCP120.DLL olarak görünüyor. Yalniz orada farkli bir DLL dosyasi daha gözüme carptigi icin emin olamadim. Siz ne diyorsunuz? Yanlis bilgi verip sopa yemeyeyim :D
Yok hocam, ne sopası:) Tahmininiz yakın ama maalesef doğru değil. Sorunlu dosya C:\Windows\System32\MSVCR120.dll konumunda. Konu sahibi bu dosyayı silip gerekli kurulumu yapmalı. Söz konusu kurulum 2013 kütüphaneleri.

Yok hocam, ne sopası:) Tahmininiz yakın ama maalesef doğru değil. Sorunlu dosya C:\Windows\System32\MSVCR120.dll konumunda. Konu sahibi bu dosyayı silip gerekli kurulumu yapmalı. Söz konusu kurulum 2013 kütüphaneleri.
sildiğim dosya yerine internetten aynısını indirmem gerekiyormu yoksa direk dediğiniz kurulumu mu yapayım

Geri
Yukarı