Naruto Ultimate Minja Storm 4 60 FPS'e çıkınca Slow Motion oluyor

Zeuus

Decapat
Daha fazla  
Naruto Ultimate Minja Storm 4'te Slow Motion sorunu oluyor 60 FPS'ye çekince. Çözümü nedir dostlarım?
30 FPS de de çok hafif var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun kendi ayarlarında öyle bir seçenek yok Config dosyasından mı yapılacak.

Benzer bir sorunu Resident Evil 4 2005 versiyonunda yaşadım oyun aşırı yavaştı Config dosyasından hızı attırdım düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dynamic super resolution (DSR) olarak geçer. Oyunda yoksa Nvidia panelinden 3D ayarları kısmından oyunu ekleyin ve oradan aktif edin. Ayrıca Laptoptan oynuyorsanız GPU kullandığından emin olun. Son olarak, oyunun Nvidia panelindeki ayarı maksimum performansta olmalı.

Benzer bir sorunu Resident Evil 4 2005 versiyonunda yaşadım oyun aşırı yavaştı Config dosyasından hızı attırdım düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu konuyu açmadan 5 dk önce denedim Exe'yi videodakiyle değiştirince oyun siyah ekranda kalıyor Allah'tan yedek almıştım.

Doğrudur hocam. Ben bu oyundaki lag sorununu FXAA ayarlarını komple kapatarak çözmüştüm. Boruto oyununda yazdığım çözüm ile çözdüm.

Tüm ayarlar kapalı.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    87,2 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı