Sürprizbozan Naruto vs Sasuke Final Savaşı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Zaten kurama ölüyor. Kurama Naruto'ya baryon modu kullanırsan ikimizde ölürüz diyor ama kullandıktan sonra kurama ölüyor yani yalan söylüyor. Sage mode pek kurtarırmı bilmem.

Dediklerim boruto için değil, shippuuden için. Boruto'yu daha izlemediğimden yorum yapmıyorum.

Bence asıl sasuke çok beleş güç kazandı, sadece doğduğu anda gelen genlerden ve abisinin torpiliyle gücüne güç kattı.

Ve Naruto bütün bijuuların gücünü almadı, sasuke aldı bu son savaşta.

Ek olarak evet gerçekten çok iyi savaştı, shippuuden keşke bu bölümle bitseydi.
Sasuke çok çalıştı
Zaten Kurama ölüyor. Kurama Narutoya Baryon modu kullanırsan ikimizde ölürüz diyor ama kullandıktan sonra Kurama ölüyor yani yalan söylüyor. Sage mode pek kurtarırmı bilmem.
Kurama ölürse narutoda ölür?

Son düzenleme:
Zaten kurama ölüyor. Kurama Naruto'ya baryon modu kullanırsan ikimizde ölürüz diyor ama kullandıktan sonra kurama ölüyor yani yalan söylüyor. Sage mode pek kurtarırmı bilmem.

Bunları spoiler içine almak çok mu zor?
Sasuke çok çalıştı.

Kurama ölürse Naruto'da ölür?

Boruto mangasında güncel değilsin galiba kendin okursan daha iyi olur.

Manga okumadım borutoyu da bırakmıştım çok filler var diye.

Mangasını okuyabilirsin daha iyi ya da kawaki arc ına kadar mangayı okuyup animeden devam edebilirsin yine de sana kalmış.

Hocam bence gerek yoktu spoiler yemek istemeyen kişi bu konuya tıklamaz mantıken zaten.

Burada Naruto shippuuden hakkında konuşuyoruz sizinki boruto ile alakalı hatta borutonun animesinde güncel olanlar için bile büyük spoiler.

Mangasını okuyabilirsin daha iyi ya da kawaki arc ına kadar mangayı okuyup animeden devam edebilirsin yine de sana kalmış.

Burada Naruto shippuuden hakkında konuşuyoruz sizinki boruto ile alakalı hatta borutonun animesinde güncel olanlar için bile büyük spoiler.
Bruh moment. Spoiler içine alayım alabilirsem.

Geri
Yukarı