NAS Sistem Kurulumu...

Makaleler
44
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,
Babamlar yeni bir büro satın almışlardı. Tadilatı , ekipmanlar falan Aralık başı gibi bitecek diye planlandı. Bende onlara bir öneri sundum dedim ki hazır daire içi Fiber döşediniz. Ana bir server kuracaksınız. O zaman direk modeme bi NAS bağlayalım içine de takalım artık 4-8-12 TB bi harddisk tüm müşterilerin kayıtlarını orda tutun tüm bilgisayarlarda aynı şeyi kopyala yapıştır la uğraşmazsınız herkes ortadan kullanır gereksiz verilerde önlenmiş olur ayrıca birini de güvenlik kamerasına ayırırız oda ona kayıt yapar istediğiniz zaman ulaşırsınız dedim. Oda eğer öyle bir şey varsa gerçekten yapalım dedi. Nas cihazını ve ekipmanlarını muhasebesini tuttuğu Bilgisayarcıdan alacak (Yalnız bu bilgisayarcı harbi işinin ehli. Yani standart Bakkal tarzı satacağı ürünlerde gerçekten o fiyata alınabilecek en iyi sistemi sipariş ediyorlar. Yani gidip de HD5590 takıp bunla Crysis 3 bile dize gelir falan demiyorlar. ) Sistemi aldıklarında ben de eğer izin verirse kurulum hakkında hem ön inceleme hem de nasıl kurulur nasıl yapılır diye video çekmeyi planlıyorum. Eğer izin alabilirsem Recep abinin topladığı sistemler gibi kurulumu anlatacağım ve anlattıracağım :cool:. Yani sizce de güzel bir çalışma olur mu :confused:. Sizlerden bi yorum bekliyorum da :redface:

İzin almana gerek yok. Kendin video hazırlayıp kendi youtube üyeliğinde paylaşırsın sonra foruma Nas sistem kurulumu diye bir konu açar bu konu hakkında bilgi edinmek istiyen insanlara fayda sağlarsın. Tabi izin alınması gerek diye bir şey varsa bilmiyorum...

Yani sizce de güzel bir çalışma olur mu

İlgilenen kişiler için bilgilendirici olur. Çalışmanın güzelliği sana kalmış. Videoyu nasıl çekicen edicen sunumudur , anlatımıdır...
Video net hatta HD olursa çok iyi olur.

İzin almana gerek yok. Kendin video hazırlayıp kendi youtube üyeliğinde paylaşırsın sonra foruma Nas sistem kurulumu diye bir konu açar bu konu hakkında bilgi edinmek istiyen insanlara fayda sağlarsın. Tabi izin alınması gerek diye bir şey varsa bilmiyorum...

İlgilenen kişiler için bilgilendirici olur. Çalışmanın güzelliği sana kalmış. Videoyu nasıl çekicen edicen sunumudur , anlatımıdır...
Video net hatta HD olursa çok iyi olur.

İzin konusu babamın alacağı bilgisayarcıyla ilgili... Forumdan bir izin formu falan dolduruluyor mu bilmiyorum :p

Samsung PL100 ile çekim yapacağım. Eğer olmazsa babamın Note 2 :cool::cool:...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı