NASA iletişim güvenilir mi?

Bu arada biraz araştırdığımda güvenilir gibi geldi bana. Eğer içinizde şüphe kalacaksa kredi kartı kullanarak satın alın. Ayrıca ürün geldiksen sonra kutusunu video çekerek açın.

Emin değilim. Ekranı büyük ve çok farkları olduğunu düşünmüyorum isterseniz araştırabilirsiniz ikisini de.

Farklarına az çok baktım da Mi band 8 daha güzel gibi duruyor. Hatta mi band 8'in ekranı daha büyükmüş :D. Mi band 8 alın bence. Aklınızda soru işareti kalmasın diyorsanız vodafone yanımda da direkt vodafone satıcılı ve n11 de direkt n11 satıcılı var. Onlara da bakabilirsiniz.

Bu arada biraz araştırdığımda güvenilir gibi geldi bana. Eğer içinizde şüphe kalacaksa kredi kartı kullanarak satın alın. Ayrıca ürün geldiksen sonra kutusunu video çekerek açın.

Emin değilim. Ekranı büyük ve çok farkları olduğunu düşünmüyorum isterseniz araştırabilirsiniz ikisini de.

Farklarına az çok baktım da Mi Band 8 daha güzel gibi duruyor. Hatta Mi Band 8'in ekranı daha büyükmüş :D. Mi Band 8 alın bence. Aklınızda soru işareti kalmasın diyorsanız Vodafone yanımda da direkt Vodafone satıcılı ve N11 de direkt N11 satıcılı var. Onlara da bakabilirsiniz.

N11 satıcılı ürünü alacaktım. Ama yorumları berbat. Türkiye garantili yazıyor. Ama distribütör garantiliymiş ürün. Hepsiburadan alma sebebim ise şu: 100TL indirim veriyor. Ve Nays eklenince 788 TL'ye geliyorun linkini attığım ürün. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...ye-garantili-p-HBCV00004ZI899?magaza=Mi Store bu satıcıdan alır isem 200TL daha fazlaya geliyor.

Hocam bir soru daha: Sizce Mi Band 8 mi Huawei band 8 mi?

Son düzenleme:
N11 satıcılı ürünü alacaktım. Ama yorumları berbat. Türkiye garantili yazıyor. Ama distribütör garantiliymiş ürün. Hepsiburadan alma sebebim ise şu: 100TL indirim veriyor. Ve Nays eklenince 788 TL'ye geliyorun linkini attığım ürün. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-8-akilli-bileklik-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBCV00004ZI899?magaza=Mi Store bu satıcıdan alır isem 200TL daha fazlaya geliyor.

Hocam bir soru daha: Sizce Mi Band 8 mi Huawei band 8 mi?
Huawei'nin neredeyse hiçbir ürününü bilmiyorum ven Xiaomi'ciyim. Ancak Akıllı Bileklik konusunda Huawei daha iyi diye duydum. Beklerseniz araştırabilirim.

Bu arada hangi telefonu kullanıyorsunuz? Belki ona göre seçim yapabiliriz.

Geri
Yukarı