NASA UFO açıklaması yapacakmış

Briann0

Decapat
Daha fazla  
CNN'in yaptığı açıklamaya göre NASA bugün UFO'lar ile ilgili tarihi bir açıklama, toplantı yapacakmış. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce cidden Dünya dışı varlıkların varlığından veya yokluğundan bahsedecekler mi? Yoksa öylesine tırt bir toplantı mı?
İlgili video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CNN'in yaptığı açıklamaya göre NASA bugün UFO'lar ile ilgili tarihi bir açıklama, toplantı yapacakmış. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce cidden Dünya dışı varlıkların varlığından veya yokluğundan bahsedecekler mi? Yoksa öylesine tırt bir toplantı mı?
İlgili video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Reyting için bile olabilir, çok büyük beklentiye girmemek lazım.

İlgili video.

Bence tırt. Uzayda bizim hayal ettiğimiz gibi UFO'lar dev yeşil uzaylılar yok bence. Belki tek hücreli başka mikroskobik canlılar vardır da izini bulmuşlardır.

Bence de pek bir beklentiye girmeye gerek yok ama sizlerin yorumlarını da merak ediyorum. Umarım daha fazla kişi yazar.

Ya artık sıkmaya başladı bu mevzu, koca koca adamlar, şirketler daha resmi ve bilimsel bir açıklama yapmıyorda UFO diye bahsediyor ya deli oluyorum.
Kim uydurduysa UFO saçmalığını şuan başını duvarlara vuruyordur "Ah, ben neden patentini almadım NASA bile her şeyi bırakıp UFO'lara döndü'"

Medyanın yalan haberlerinden o kadar bıkmışlar ki artık bir toplantı yapmaya karar vermişler. Sırf insanlar yayından sonra "bakın NASA bile UFO'ları doğruladı, uzaylılar gerçek" demesin diye UFO adını UAP olarak değiştirmişler yayında. Hatta aynı yayında bu "tanımlanamayan" cisimlerin %98'ini tanımlayabildiklerini de söylüyorlar. Özellikle zamanında ülkenin hava sahasında görülen ve epey haber olan maddeleri ele almışlar. Videoda gösterdikleri gibi bunların sadece %2 gibi küçük bir kısmı tanımlanamamış. Bu tanımlanamayan maddelere de uzaylı diyen çıkacaktır elbet ama bir şeye uzaylı diyebilmeniz onun ne olduğunu tanımlayabilmemiz gerekiyor. Yoksa o tanımlanmamış olmazdı zaten.

Geri
Yukarı