NASA Yalan Mı Söylüyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, lütfen konuyu karşılıklı atışmaya çevirmeyelim. Herkesin görüşleri farklı olabilir, önemli olan birbirimize saldırmadan bunları ifade edebilmek. Doğru olsun ya da olmasın.

Son düzenleme:
Eğer, Rockefeller, Rotschild gibi ailelere bakarsak, Ford, İMF, NATO neredeyse her şeyden bunlar sorumlular. Petrol imparatorluğuna da sahipler. CERN'de kabala okunduğuyla ilgili bilgilere bakabilirsiniz.

Ve CERN aslında cinlerin, teknoloji karşılığında kendilerini transfer etmek amacıyla yaptırmaya çalıştıklarını söylüyorlar. Amaç bir boyut kapısı açmakmış ama başaramamışlar.

Barış adlı moderatörümüzün dediği gibi tartışmaya gerek yok. Kendi düşüncenize kimseyi de ikna edemeyeceksiniz zaten. "Bunlar uydurma" gibi şeyler yazmazsanız sevinirim. Hiçbir katkı olmuyor. Birçok kişinin bu şekilde yaklaştığını biliyorum ama bir bilgileri olmadığı da aşikar. Konu hakkında yığınla bilgi var. Biraz araştırmanızı rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin yığınla bilginin kaynağı neresi? Kuran'da mı geçiyor cinlerin bir boyut kapısı yapmaya çalıştığı?
Yoksa senin benim gibi bir insanın ortaya attığı sözcüklerden mi ibaret? İnternette herşeyle ilgili bilgi var nasıl hepsini doğru kabul etmiyorsan bende bunun doğruluğunu kabul edemem. Uzaylıların var olduğuna dünyamıza geldiklerine amerikan hükümetiyle ilişkili oldukları teorilerine bende inanıyorum. Ama herşeyi dine yoran insanları da anlamıyorum. Tamam nasa nın yayınlamadığı görüntülere, montajladığı görüntülere inanırım da Kuran'a sarılan marslı biraz fazla. Madem teknolojileri o kadar iyi madem ehli sünnet marslılar komşumuz onlar neden bizimle iletişime geçmedi kâfirlerin yolladığı uzay araçlarını görmezden geldi?
Bunu dini suistimal ederek sitelerinde tıklanma, kitaplarında satılma, kendine bir takipçi kitlesi edinmeye çalışanların uydurması olarak görüyorum. Müslümanların yol göstericisi Hz. Muhammed ve Kuran'dan başkası değildir. Falanca alim şunu demiş, şu hadiste şu yazıyor falan itibar etmeyin şunlara ya.

Özür niyetinde edit: Az önce farkettim nerden tıkladıysam konuya 2 yıllık konuyu hortlatmışım.

Son düzenleme:
NASA'yı bilmem de Dyatlov Geçidi Kaza'sı ile ilgili olarak Rus hükümetinin sakladığı bir şeyler olduğuna eminim.

Ayrıca bu konu yakında kilit alır.

• Beğen
İfadeler: BpK
Hurafe kardeş çoğu anlattıkların. İlk kez burada senden duyuyorum. Bu tür saçmalıklara kafa yormamalısın CERN ile cinlerin ne alakası var. :D haahha Çıldırıyorum şuan. :D :D hahahaha

Dediğin yığınla bilginin kaynağı neresi? Kuran'da mı geçiyor cinlerin bir boyut kapısı yapmaya çalıştığı?
Yoksa senin benim gibi bir insanın ortaya attığı sözcüklerden mi ibaret? İnternette herşeyle ilgili bilgi var nasıl hepsini doğru kabul etmiyorsan bende bunun doğruluğunu kabul edemem. Uzaylıların var olduğuna dünyamıza geldiklerine amerikan hükümetiyle ilişkili oldukları teorilerine bende inanıyorum. Ama herşeyi dine yoran insanları da anlamıyorum. Tamam nasa nın yayınlamadığı görüntülere, montajladığı görüntülere inanırım da Kuran'a sarılan marslı biraz fazla. Madem teknolojileri o kadar iyi madem ehli sünnet marslılar komşumuz onlar neden bizimle iletişime geçmedi kâfirlerin yolladığı uzay araçlarını görmezden geldi?
Bunu dini suistimal ederek sitelerinde tıklanma, kitaplarında satılma, kendine bir takipçi kitlesi edinmeye çalışanların uydurması olarak görüyorum. Müslümanların yol göstericisi Hz. Muhammed ve Kuran'dan başkası değildir. Falanca alim şunu demiş, şu hadiste şu yazıyor falan itibar etmeyin şunlara ya.

Özür niyetinde edit: Az önce farkettim nerden tıkladıysam konuya 2 yıllık konuyu hortlatmışım.

Ben de din adına hüküm vermeye çalışanlara inanamıyorum. İnanmak zorunda değilsin. Kimse seni zorlamıyor. Komplo teorisi de değil. Senin benim gibi insan derken yavaş git. Sıralı ibadetteki bir insan diğerlerine oranla üstündür. Bu düşünce biçimi bazı kişilerde çokça var dini karıştırmayın din ayrı siyaset ayrı? Kusura bakmayın ama dininizi tuvalatte mi yaşayabiliyorsunuz rahatça? Din yaşam biçimi, tarih boyu müslümanların vatanı olan buralarda bu tür düşünceler geneli itibariyle batı uşaklığına gidiyor.
Bir müslüman bir şey diyince din tacirliği? Bu size nasıl gerçekçi gelebiliyor? Zaten müslüman olan herkes ticaret yapmak din adına kitap satıp trilyonlarca lira kaldırmak için müslüman oluyor. Kusura bakmayın ama sizin görüş bu mantığı kullanıyor.
Kafirlerin yolladığı kelimeside apayrı bir sorun. Neyse..
İkinci bir arkadaş hurafe demişte Cernde yahudi hahamlar ve kabala ile ilgili çok detay var. Bir şey söyleyebilmek için biraz alakalı olmalısın bence.

Ben de din adına hüküm vermeye çalışanlara inanamıyorum. İnanmak zorunda değilsin. Kimse seni zorlamıyor. Komplo teorisi de değil. Senin benim gibi insan derken yavaş git. Sıralı ibadetteki bir insan diğerlerine oranla üstündür. Bu düşünce biçimi bazı kişilerde çokça var dini karıştırmayın din ayrı siyaset ayrı? Kusura bakmayın ama dininizi tuvalatte mi yaşayabiliyorsunuz rahatça? Din yaşam biçimi, tarih boyu müslümanların vatanı olan buralarda bu tür düşünceler geneli itibariyle batı uşaklığına gidiyor.
Bir müslüman bir şey diyince din tacirliği? Bu size nasıl gerçekçi gelebiliyor? Zaten müslüman olan herkes ticaret yapmak din adına kitap satıp trilyonlarca lira kaldırmak için müslüman oluyor. Kusura bakmayın ama sizin görüş bu mantığı kullanıyor.
Kafirlerin yolladığı kelimeside apayrı bir sorun. Neyse..
İkinci bir arkadaş hurafe demişte Cernde yahudi hahamlar ve kabala ile ilgili çok detay var. Bir şey söyleyebilmek için biraz alakalı olmalısın bence.
Ben burada kullandığım kelimelerin hesabını sana vermek zorunda değilim sen yavaş git saygılı ol. Kendi ütopyanda mutluluklar sana.

Sırf hava civa, boş boş konuşmalar. Madem çok biliyorsun sen git de bir fotoğraf çek gel demezler mi adama? Din ne başarmış bugüne kadar masal anlatmaktan başka? Sabırlı olursanız 2023'de (yok, o sizin bi' cacık olmayacak 2023'ünüzle bir ilgisi yok bunun) Mars'a insanlı görevler başlayacak. O zaman daha çok bilgi edinebileceğiz.

Yurdunda kız çocuklarını diri diri yakan varlıklar bilimden konuşmasın, sinirlerim zıplıyor...

Hayatında bir tane NASA makalesi okumaz ama uydurma yazılara anında inanır... Kafalar çok güzel ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı