Arkadaşım sürekli yalan söylüyor

Daha fazla  
Sınıfta bir arkadaşım vardı ancak onunla sürekli yalan söylediği için küstüm. Sürekli yalan uyduruyordu. Mesela Valorant'ta bana rankının immortal olduğunu söylüyordu. Halbuki bronz bile olmaz. O aimden ve benden iyi oynadığını söylüyordu. Benim rankım Gold 1.b Br de 500-600 FPS alıyormuş, bilgisayarı çok iyiymiş. Ben onla küs olduğum için beni yalnız bırakmak için tüm sınıfın erkeklerine yalan söyleyerek beni düşürdü. Sınıfta zaten 10 erkek var. Hepsi de yalanlarına kanınca 1 gün yalnız kaldım. Ben de bunu açığa çıkarmak için dahice bir plan oluşturdum.

Planım onunla Valorant'ta vs atacaktım ancak kendimi bir YouTuber olarak tanıtacağım ve video çekeceğimi söyledim. Yenersen 1250VP kazanırsın demişim, sonra rastgele bir YouTube kanalı bulup bak, kanalım dedim. Sonra oyuna geçtik, bronz aimli yalan arkadaş, Gold 3 hesabıyla geldi (boostlanmış bir hesap). Ben de smurf ile geldim. Sonra vsyi attık. Vs. Atarken ona adın ne, kaç FPS oynuyorsun falan yazdım. FPS 60 oynuyormuş, bir de abi diyor. YouTube kanalını incelemiş, abi diyor. Ben olduğumu anlamadı. Neyse, sonra gerçek adını da söyledi ve arada güzel vuruş attığımda abi sen çok iyisin falan yazıyordu. Onları hep SS aldım. Sonra 13-4 gibi ezici bir skor ile yendikten sonra ona Discord'dan ez ağla, yalancı, kolaydın gibi şeyler yazıp kendi adımı söyledim, sonra botsun deyip engelledim. Sonra bu SS'leri, bana abi deyişlerini bütün sınıf arkadaşlarıma Discord'dan attım. Sonra da herkes ona Discord'dan hakaret yağdırınca herkesi engellemiş. 1 arkadaşı kaldı sınıfta, o benim de arkadaşım tarafsız biri, yani o sonra arkadaşı. Hiç arkadaşı yok şu an o yalancının. Sonra bütün sınıfı Discord sunucusu kurup oraya çağırdım ama yalancı hariç. Sonra herkes sınıfta kanka, Discord sunucusuna girdin mi falan diyor, ben de diyorum ki Discord sunucusundaki adlarını herkes şu odaya falan yazsın, anlaşılsın kimin kim olduğu falan diyorum. Sonra yalancı geldi, dedi ki ne sunucusu? Beni de alın diye bağırdı. Boyu 140, maksimum 170, bana kafa tutuyor (ikimiz de aynı sınıftayız), biz de koru halinde yalancıları almıyoruz dedik ve güldük, sonra bir şey demeden gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınıfta bir arkadaşım vardı ancak onunla sürekli yalan söylediği için küstüm. Sürekli yalan uyduruyordu. Mesela Valorant'ta bana rankının immortal olduğunu söylüyordu. Halbuki bronz bile olmaz. O aimden ve benden iyi oynadığını söylüyordu. Benim rankım Gold 1.b br de 500-600 FPS alıyormuş, bilgisayarı çok iyiymiş. Ben onla küs olduğum için beni yalnız bırakmak için tüm sınıfın erkeklerine yalan söyleyerek beni düşürdü. Sınıfta zaten 10 erkek var. Hepsi de yalanlarına kanınca 1 gün yalnız kaldım. Ben de bunu açığa çıkarmak için dahice bir plan oluşturdum.

Planım onunla Valorant'ta vs atacaktım ancak kendimi bir YouTuber olarak tanıtacağım ve video çekeceğimi söyledim. Yenersen 1250VP kazanırsın demişim, sonra rastgele bir YouTube kanalı bulup bak, kanalım dedim. Sonra oyuna geçtik, bronz aimli yalan arkadaş, Gold 3 hesabıyla geldi (boostlanmış bir hesap). Ben de smurf ile geldim. Sonra vsyi attık. Vs. atarken ona adın ne, kaç FPS oynuyorsun falan yazdım. FPS 60 oynuyormuş, bir de abi diyor. YouTube kanalını incelemiş, abi diyor. Ben olduğumu anlamadı. Neyse, sonra gerçek adını da söyledi ve arada güzel vuruş attığımda abi sen çok iyisin falan yazıyordu. Onları hep SS aldım. Sonra 13-4 gibi ezici bir skor ile yendikten sonra ona Discord'dan ez ağla, yalancı, kolaydın gibi şeyler yazıp kendi adımı söyledim, sonra botsun deyip engelledim. Sonra bu SS'leri, bana abi deyişlerini bütün sınıf arkadaşlarıma Discord'dan attım. Sonra da herkes ona Discord'dan hakaret yağdırınca herkesi engellemiş. 1 arkadaşı kaldı sınıfta, o benim de arkadaşım tarafsız biri, yani o sonra arkadaşı. Hiç arkadaşı yok şu an o yalancının. Sonra bütün sınıfı Discord sunucusu kurup oraya çağırdım ama yalancı hariç. Sonra herkes sınıfta kanka, Discord sunucusuna girdin mi falan diyor, ben de diyorum ki Discord sunucusundaki adlarını herkes şu odaya falan yazsın, anlaşılsın kimin kim olduğu falan diyorum. Sonra yalancı geldi, dedi ki ne sunucusu? Beni de alın diye bağırdı. Boyu 140, maksimum 170, bana kafa tutuyor (ikimiz de aynı sınıftayız), biz de koru halinde yalancıları almıyoruz dedik ve güldük, sonra bir şey demeden gitti.

Böyle ukala bilmişlik yapıp bir şey bile bilmiyorlar nefret ederim böyle veletlerden.

Bir boş derste ya da tenefüste herkesi sınıfta topla ve duyuru yap, herkesin ortasında arkadaşını vsye çağır.
Ve ortaya iddia koy, 20-30 lira ya da VP.
Sonra arkadaşının dediklerinden bahset, PC'sinin iyi olduğundan, immortal olduğundan ve buna karşılık senin Gold olduğunu söyleyip vs. çağır.
Bildiğin olayı anlat ve arkadaşınla vs. atarken video kaydını al.

Sonra youtubea yükleyip, herkese yay. Tüm sınıfa falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı