Nasıl açığa geçilir?

İlginiz için çok teşekkürler bu konu benim gerçekten önemli 2.dönem çok geç kalmadan açığa geçmek istiyorum. Yaşadığım yerde ki kuran kurslarına baktım erkekler için sadece yatılı kurs olduğunu gördüm. Burdur da zaten çok seçenek yok. Belki yanlış baktım bilmiyorum. Yatılıya geçmek istemiyorum acaba başka nasıl geçebilirim, halk eğitim merkezinden kayıt yaptırabiliyoruz sanırım. Yardımcı olursan sevinirim.

Yatılı işini kurs müdürü ile konuşursun.
Zaten kurslarda hem yatılı giden var hem de evden sen zaten devam etmeyeceksin kursa.

Hocam bir şey sormak istiyorum konuyu bölmeyeyim. Hocam hafızlığa kayıt olup açığa geçiceğiz ya neden kayıt yaptırmak istediğimizi vs sorarlar mı?
Bir de benim okul türünden a şehrinde yok orada da akraba var ikametgâh alıp oradan açığa geçip sınavı eskı şehrimde girebilir miyim?

Neden kayıt yaptırmak istediğini sormazlar ama sen ben açığa geçmek için kursa yazılmak istiyorum dersen kayıt etmeyebilirler
Açığa geçince sınav merkezini güncelleyebilirsin.

Yatılı işini kurs müdürü ile konuşursun.
Zaten kurslarda hem yatılı giden var hem de evden sen zaten devam etmeyeceksin kursa.

Neden kayıt yaptırmak istediğini sormazlar ama sen ben açığa geçmek için kursa yazılmak istiyorum dersen kayıt etmeyebilirler.
Açığa geçince sınav merkezini güncelleyebilirsin.

Yardımınız için sağ olun. Ailem konuşup bir şansımı deneyeceğim umarım 2.dönem geçiş sağlayabirim. Peki hocam siz nasıl açığa geçebildiniz.

Yardımınız için sağ olun. Ailem konuşup bir şansımı deneyeceğim umarım 2.dönem geçiş sağlayabirim. Peki hocam siz nasıl açığa geçebildiniz.

Ben şu an bitirdim normalde 12 deyim 11.sınıfın ortasında geçtim Temmuz'da ek sınavlara girip bitirdim Online olmuştu benim için iyi oldu ben bu kurslara daha önceden gittiğim için gene çok rahat geçerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı