Diyecek bir şey yok.

Çizimde şuan kötü durumdayım, ancak eğer yetenek sınavı yoksa sonradan da geliştirebileceğime inanıyorum. Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler.

Açıkcası bir devlet okulunda bu bölümün olduğunu bilmiyordum, puan listesinde görememiştim. Hala var mıdır o bölüm? Çünkü İstanbul'da sadece vakıf üniversitelerinde bu bölüm gözüküyor. Bu nedenle hedefim ikinci plana atılıyor.
-
@my last mistake Hocam, Anadolu Üniversitesi'nde Animasyon bölümüne girmek ne kadar zor?

Blender ve Source filmmaker bedava olduğu için daha iyi geliyor bana.

Bende hocam "Minecraft" animasyonu yaparken cinema4D'de daha çok "rig" olduğunu gördüm ve ona karar verdim. Cidden animasyon zor iş. Bazen bıkıyorum .İnsanların emek olmadığını düşünüp kafasına göre "çöp" yazması da cabası.

İnsanların emek olmadığını düşünüp kafasına göre "çöp" yazması da cabası.
Neyseki o kitleyle pek karşılaşmadım.

Gerçi animasyonlarım pek iyi değil, HD Graphics ile detay eklemek işkence oluyor. O yüzden eklememek daha iyi oluyor.

Neyseki o kitleyle pek karşılaşmadım.

Gerçi animasyonlarım pek iyi değil, HD Graphics ile detay eklemek işkence oluyor. O yüzden eklememek daha iyi oluyor.

Evet hocam 2 frame gacha animasyonlarına eleştiri yapınca kitleleri kanala " çöp- emek yok-nasıl animasyon bu?- Küfür" bir de Minecraft animasyonu yapınca herkesi "velet" ve "toxic" sanıyorlar. Halbuki ben "Minecraft" bile oynamıyorum. Sadece animasyonu hoşuma gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…