Nasıl arkadaş edinilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen isteksiz olup karşındakiyle konuşmazsan arkadaşın olmaz o konuşmasa bile konuş sohbeti ilerlettir sonra isim ne gibi mevzulara gelinir.
Bir insan ile muhabbet açman için asgari şartların oluşması gerekiyor. Aynı masaya denk gelir tanışırsın, eskiden arkadaşın arkadaşı diye ortam genişlerdi şimdi millet 2 kişi yada yalnız takılıyor kimse kimseyle muhatap olmuyor Almanlara döndük. Soğuk ve bana dokunmayan bin yaşasın muhabbeti.

Bizim millet hur evladı olmuş, arapların dölüne karışmış şeref geni bozulmuş. Üniversiteye kadar derslere odaklan tek takıl, lise bitince kimse kalmıyor. Kalanda 2 eşeğin arpasını bölemeyen angutun teki oluyor genelde. Gerçek dostluklar işyeri arkadaşlığında başlıyor, gerisi hepsi geçici. Askere gittim koskoca alayda bile 2 tane adam akıllı insan bulamadım ülke bitmiş. Şöyle düşünüyorum kendi kadar değil yarısı kadar normal şerefli adam bulamadım. Para, araba, 2 tane sokak sürtüğü için milletin rengi 2 dakikada değişiyor.
İyi deneyimlemişsiniz, teşekkürler.

Son düzenleme:
Normal biriysen arkadaş bulman zor çünkü herkes eski kafalı boomer neslin çocukları ve çoğu uyanamıyor. Eski çocuklardan tek farkları kendilerini zeki zannetmeleri haricinde başka bir özellikleri yok.

@Silinen üye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı