Nasıl ayrı eve çıkabilecek güce gelebilirim?

Bilgim yok ki ama hocam makine konusunda. Adam beni çırak olarak alırsa dua etmem lazım. İstanbul'dan nasıl çıkacağım düşünüyorum. Fikir için teşekkürler hocam bu arada saygım sonsuz.

Ehliyetim var hocam.

Yatılı çalışabileceğiniz bir iş olmalı bilen biri olursa yazsın birkaç ay orada idare edin.
Durumuna çok üzüldüm Allah yardımcın olsun.

Ehliyetin varmış tanıdık var ise özel bir ailenin şoförlüğünü yapabilirsin bazen kalacak yer bile verebiliyorlar.

Yatılı çalışabileceğiniz bir iş olmalı bilen biri olursa yazsın birkaç ay orada idare edin.
Durumuna çok üzüldüm Allah yardımcın olsun.

Hocam peki bu yatılı işte ne kadar çalışmam lazım? Yani sürekli böyle mi çalışacağım? Eve falan çıkmacak mıyım falan vs.

Hocam peki bu yatılı işte ne kadar çalışmam lazım? Yani sürekli böyle mi çalışacağım? Eve falan çıkmacak mıyım falan vs.

Bir arkadaşım Niğde de elma işine gitmişti 2 ay civarı orada çalışıyor ve sadece uyumak için 4 6 kişilik oda veriyorlar.
Paranı gereksiz yere harcamazsan ve toplaraan birkaç ay başka şehre geçip oda arkadaşı veya tek başına kiraya geçebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…