Nasıl daha uzun ve verimli ders çalışılır?

ArdaofRivia

Decapat
Sınava 3 ay kaldı, ben hala adamakıllı çalışamıyorum, netlerim çok kötü. TYT 80, AYT tam olarak net bir denemeye girmedim ama adamakıllı çalışmadım, büyük ihtimalle orta derece bir denemede 10-20 matematik, 5-10 arası kimya ve fizik (ayrı ayrı, toplam değil), 0-3 arası biyoloji yaparım. Nasıl daha verimli ve uzun çalışabilirim? Maksimum 2-3 saat odaklanabiliyorum ve kimya ve biyoloji çalışamıyorum, resmen bayılacak gibi oluyorum. Kimya neyse de biyoloji baş düşmanım gibi bir şey. Hedefim AYT'de 70 neti zorlamak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Formülü yok hocam. Kendini kandırmak istiyosan yt de umut satan tonla boş beleş insan var. Oturup esek gibi calisacaksın o netlere çıkan diğer herkes gibi.

Sınava 3 ay kaldı, ben hala adamakıllı çalışamıyorum, netlerim çok kötü. TYT 80, AYT tam olarak net bir denemeye girmedim ama adamakıllı çalışmadım, büyük ihtimalle orta derece bir denemede 10-20 matematik, 5-10 arası kimya ve fizik (ayrı ayrı, toplam değil), 0-3 arası biyoloji yaparım. Nasıl daha verimli ve uzun çalışabilirim? Maksimum 2-3 saat odaklanabiliyorum ve kimya ve biyoloji çalışamıyorum, resmen bayılacak gibi oluyorum. Kimya neyse de biyoloji baş düşmanım gibi bir şey. Hedefim AYT'de 70 neti zorlamak.

Hocam TYT 80 bayağı iyi kolay denemelerde değil ise.

Hocam TYT 80 bayağı iyi kolay denemelerde değil ise.

Hocam denemeler kolay değil ama değişken olabiliyor, genelde mat 20 30 arası, Türkçe 25 35 arası, sos 10 20 arası, fen 5 15 arası çok değişken. MSÜ de Türkçe 26,25 Mat 27,5 Sos 12,75 Fen 8 geldi, Sürem yetmedi biraz daha sürem olsa 85+ gelirdi, benim asıl sorun AYT.

Yeni konular

Geri
Yukarı