Nasıl eskisi gibi ders çalışabilirim?

Evet 2022 YKS hazırlanıyorum. TYT 70-82 arası, AYT 25-34 arası geliyor. Son 2 aydır ders çalışamıyorum.

Aynı ben. Bir MSÜ'ye girdim orada matı yapamayınca çok moralim bozuldu ve saldım. Bu arada sen sayısalcı mısın? Sayısal ise fena değil gene de.

Motivasyon konusunda bazı önerilerim var:
Hedeflediğin üniversiteye ziyaret amaçlı gidebilirsin.
Arkadaşlarınla çalışabilirsin.
Eksik kaldığın derslerde iyi olan biri varsa ondan yardım alabilirsin.

LGS'ye hazırlanırken rehber hocamız bize bir seminerinde lise tanıtımı yapıyordu. Bir liseyi öyle ballandıra ballandıra anlattı ki o hafta fena bi ders çalışma isteği gelmişti. Motivasyon kesinlikle çok önemli, eğer çalışırsan en iyi bölüme bile girebilirsin.

Aynı ben. Bir MSÜ'ye girdim orada matı yapamayınca çok moralim bozuldu ve saldım. Bu arada sen sayısalcı mısın? Sayısal ise fena değil gene de.

Sayısalcıyım. Matematik bende de sorun. AYT fen 25 mat 8 falan geliyor bu son dönemde matematik nettim artarsa sıralamam bayağa bir artar.

Son 2 aydır ders çalışamıyorum.
Hocam hedefinizi bilemiyorum ama netleriniz fena değil. Son ana kadar sürekli deneme çözün ve eksikliklerinizi kapatın. İnşallah hedefinize fazlasıyla ulaşırsınız. Hangi alandan sınava gireceksiniz?

Hocam hedefinizi bilemiyorum ama netleriniz fena değil. Son ana kadar sürekli deneme çözün ve eksikliklerinizi kapatın. İnşallah hedefinize fazlasıyla ulaşırsınız. Hangi alandan sınava gireceksiniz?
Eskisi kadar çalışamıyor olsamda okula gidiyorum. okulda kamp yapıyoruz günlük 250 soru civarı çözüyorum.Evdede genelde 1,2 saat ders çalışıyorum.Sayısaldan giricem sınava.

Yeni konular

Geri
Yukarı