Nasıl hikaye yazılabilir?

Hocam ChatGPT gibi yapay zekalar insanımsı veya sizin kafa yapınıza tam olarak uygun şeyler üretemiyorlar. Çok belli oluyor yani. Kaldı ki artık hocalarda bunun farkına varmaya başladı. Bence ChatGPT'den bir konu iste sınırlar dahilinde. Konudan kendin bir hikaye türet. Türettiğin hikayeyi bir kaç defa oku, zaten şurasını düzelteyim burasını yapayım dersin. Çokta uzun süreceğini düşünmüyorum.

Hocam ChatGPT gibi yapay zekalar insanımsı veya sizin kafa yapınıza tam olarak uygun şeyler üretemiyorlar. Çok belli oluyor yani. Kaldı ki artık hocalarda bunun farkına varmaya başladı. Bence ChatGPT'den bir konu iste sınırlar dahilinde. Konudan kendin bir hikaye türet. Türettiğin hikayeyi birkaç defa oku, zaten şurasını düzelteyim burasını yapayım dersin. Çok da uzun süreceğini düşünmüyorum.

Arkadaşın attığı hikayeyi bayağı bir değiştireceğim hocam. Tanınmaz hale gelecek büyük ihtimal sizin dediğinize göre bence bir şiir bulup değiştirmek daha mantıklı geldi bana. 12.sınıf öğrencisiyim hocanın o kadar da ipliyceğini sanmam.

Hocam ChatGPT gibi yapay zekalar insanımsı veya sizin kafa yapınıza tam olarak uygun şeyler üretemiyorlar. Çok belli oluyor yani. Kaldı ki artık hocalarda bunun farkına varmaya başladı. Bence ChatGPT'den bir konu iste sınırlar dahilinde. Konudan kendin bir hikaye türet. Türettiğin hikayeyi bir kaç defa oku, zaten şurasını düzelteyim burasını yapayım dersin. Çokta uzun süreceğini düşünmüyorum.
Teknoloji gelişiyor gittikçe, şuan da chatgptnin yazdığı şeyleri insanimsi hale çeviren yapay zekalar da mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı