Nasıl hikaye yazılabilir?

Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. Yarın sabaha kadar bir hikaye yazmam lazım. 1 sayfa olsa yeter fakat aklıma hiçbir şey gelmiyor. Belki öneri verirsiniz diye buraya konu açmak istedim. Nasıl hikaye yazabilirim ben? Bir arkadaşım ChatGPT kullan dedi fakat daha denemedim. Sizce ne yapmalıyım? Kafam çok karışık yardım edin.

Arkadaşlar merhaba. Yarın sabaha kadar bir hikaye yazmam lazım. 1 sayfa olsa yeter fakat aklıma hiçbir şey gelmiyor. Belki öneri verirsiniz diye buraya konu açmak istedim. Nasıl hikaye yazabilirim ben? Bir arkadaşım ChatGPT kullan dedi fakat daha denemedim. Sizce ne yapmalıyım? Kafam çok karışık yardım edin.
Chatgpt.

Arkadaşının dediği gibi ChatGPT kullanırsan ve istediğin hikaye türünü de söylersen sana mükemmel örnekler çıkartabilir. Eğer istersen sana hikaye örneği atabilirim bir kaç tane. Tabi bu Technopat kurallarını ihlal etmiyorsa, her gün ceza yiyorum da :)

Bu arada sadece ChatGPT değil bir sürü yapay zekadan yardım alabilirsin. Bing var mesela 3 modu bulunuyor o da kullanışlı.

Google'ın yeni çıkardığı yapay zekası var ismi "Bard"

Bu arada sadece ChatGPT değil bir sürü yapay zekadan yardım alabilirsin. Bing var mesela 3 modu bulunuyor o da kullanışlı.

Google'ın yeni çıkardığı yapay zekası var ismi "Bard"

Bard verdiği örnekler çok kötü siz hikaye örneği atabilir misiniz? Olmadı onu ben kendim basitleştiririm.

Az önce konusunu gördüğüm Firewatch oyununun hikayesini yazabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı