Nasıl icat yapılır?

Taha28

Picopat
Daha fazla  
Dünyada olmayan bir icadı buldum galiba, araştırmalar yaptım, internete çıkmadı. Çizimini çizdim. Sadece birkaç kısmı kaldı, bence çok mantıklı ve faydalı bir şey. Elektronik bir şey yapacağım, neyse olayımız bu değil. Ben bu icadı nasıl gerçek hayatta geçirebilirim? Hangi dersimin iyi olması lazım veya ne malzemeler almam lazım? Nasıl enerji üretme sistemi yapabilirim veya enerjiyle içine koyduğum bileşenleri birbirine nasıl karışabilirler veya bunlar nasıl çarpışabilir veya bunları nasıl ışına çevirebilirim veya ışın nasıl yapılır? Sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum icadın hayalini bile kurduğumda mutlu oluyorum, dalga geçmezseniz sevinirim. Çok büyük bir hayalim var, bunu yapmak istiyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünyada olmayan bir icadı buldum galiba, araştırmalar yaptım, internete çıkmadı. Çizimini çizdim. Sadece birkaç kısmı kaldı, bence çok mantıklı ve faydalı bir şey. Elektronik bir şey yapacağım, neyse olayımız bu değil. Ben bu icadı nasıl gerçek hayatta geçirebilirim? Hangi dersimin iyi olması lazım veya ne malzemeler almam lazım? Nasıl enerji üretme sistemi yapabilirim veya enerjiyle içine koyduğum bileşenleri birbirine nasıl karışabilirler veya bunlar nasıl çarpışabilir veya bunları nasıl ışına çevirebilirim veya ışın nasıl yapılır? Sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum icadın hayalini bile kurduğumda mutlu oluyorum, dalga geçmezseniz sevinirim. Çok büyük bir hayalim var, bunu yapmak istiyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.
İcat ile alakalı hiçbir bilgi vermemişsiniz ki söyleyelim.

Dünyada olmayan bir icadı buldum galiba, araştırmalar yaptım, internete çıkmadı.
İnternette çıkmamış olması yapılmamış olduğu anlamına gelmez. Belki de siz bulamamışsınızdır.

Ben bu icadı nasıl gerçek hayatta geçirebilirim?
Ortaya çıkartıp gerçekten çalıştırmanız gerekli. Sonradan patent vs. uğraşabilirsiniz.

Hangi dersimin iyi olması lazım ...
Herhangi bir ders ile alakası olmayabilir. Okul okunuyor da olabilirsiniz. Ancak Kardeş Payı dizisini izlediyseniz bilirsiniz, adamlar sıhhi tesisatçı oldukları işin kimse onları sallamıyordu.

... veya ne malzemeler almam lazım? Nasıl enerji üretme sistemi yapabilirim veya enerjiyle içine koyduğum bileşenleri birbirine nasıl karışabilirler veya bunlar nasıl çarpışabilir veya bunları nasıl ışına çevirebilirim veya ışın nasıl yapılır?
İçeriğin ne olduğunu bilmeden bunlara cevap vermek mümkün değil. İçeriği söylemek istemiyorsanız bunların herbirini araştırıp iyice öğrenip kendiniz uygulamamız gerekli.

Yardım ederseniz çok sevinirim.
Kendi adıma yardımcı olmak isterim, başarılar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı