Nasıl insanların dedikleri şeyleri umursamayabiliyorsunuz?

DivineTitan

Picopat
Yer
Antalya
Karşıdaki insanın dediği şey çok saçma şey dahi olsa, ben de yalandan umursamıyormuş numarası yapsam dahi genelde çok umursarım aklımdan çıkmaz. Siz nasıl yapabiliyorsunuz bunu? Biliyorum çok basit bir şey ama ben yapamıyorum işte.

Karşındakini değersiz görerek. Ha kulağımda sinek vızıldamış, ha o bana bir şey söylemiş aynı etkiyi yapıyor. Yalnızca benim için çok değerli olan kişilerin dediklerini umursarım o da bir elin parmaklarını geçmez.

Karşındakini değersiz görerek. Ha kulağımda sinek vızıldamış, ha o bana bir şey söylemiş aynı etkiyi yapıyor. Yalnızca benim için çok değerli olan kişilerin dediklerini umursarım o da bir elin parmaklarını geçmez.

Teşekkürler yazdığınız için. Bu arada hocam konuyla alakasız ama siz NPC olabilir misiniz?

Ben de kulağımda sinek vızıldamış gibi düşünüyorum, daha da sinirim bozuluyor. Bi' yakalsam o sineği...

Karşıdaki insanın dediği şey çok saçma şey dahi olsa, ben de yalandan umursamıyormuş numarası yapsam dahi genelde çok umursarım aklımdan çıkmaz. Siz nasıl yapabiliyorsunuz bunu? Biliyorum çok basit bir şey ama ben yapamıyorum işte.
Hayat felsefen olarak uygulayacaksın bunu. Diyeceksin ki "Yaşadım ne oldu? 2 gün sonra bitecek. Ortalama 60 senelik ömrümü böyle şeylerle mi harcayacağım". Kendine de güzel bir şarkıcı bulabildin mi(motivasyonlar hakkında) o zaman hiç tınlamazsın.

Hayat felsefen olarak uygulayacaksın bunu. Diyeceksin ki "yaşadım ne oldu? 2 gün sonra bitecek. Ortalama 60 senelik ömrümü böyle şeylerle mi harcayacağım". Kendine de güzel bir şarkıcı bulabildin mi(motivasyonlar hakkında) o zaman hiç tınlamazsın.

Önerebilirsiniz. Genelde neffex dinliyorum ancak pek işe yaramıyor.

Aspova öneririm. Güzel şarkıları var. Bir de Prime time diye bir müzik var ben beğendim. Öz güven veriyor şarkı bayağı :D. Ama biraz küfür barındırıyor.

Küfür barındırması sorun olmaz. Tabii 2013 sonrası Türk rapleri gibi olmadığı sürece.

Nereden çıkardın şekerim hiç NPC gibi bir halimiz mi var? Ne ayıp.

Bir insan her konumu yakalayıp mükemmel cevap veremez bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı